Ferace & Pardösü

Yeni Sezonun İddialı En İyi Yazlık Ferace Modelleri

Ferace Modelleri birbirinden fazla renk ve modellere sahiptir. böyle olunca da tesettürlü bayanlar, oldukça kararsız kalabiliyorlar. Ferace giyinmeyi seven tesettürlü bayanlar için her sezon birbirinden rahat ve kullanışlı ferace modelleri piyasaya sunuluyor. Bu sezonda da rahat ve şık ferace modellerine rastlamak mümkün.

2022 de En Çok Tercih Edilen 10 Ferace Modeli

Ferace modelleri bu sezonda tarzını konuşturmak isteyen bayanlar için vitrindeki yerini aldı. Bu sezon ve her sezon rahat ve şık görünmek isteyen muhafazakâr hanımlar için birbirinden güzel ve rahat ferace modelleri yazı dizisini oluşturduk. Şimdi hazırsanız hep beraber 2022 ferace modellerine göz gezdirelim.

1- Ferace Garnili – Kiremit

Ferace Garnili – Kiremit         Ferace Garnili – Kiremit

Astarsız büyük beden ferace modeller tesettürlü kadınların en çok tercih ettiği modellerden biridir. Her mevsim giyilmeye müsait olan astarsız ferace modelleri rahat olduklarından dolayı muhafazakâr kadınlar için ideal modelleridir.

Bisiklet yaka büyük beden modeller, bu sezonda en trend modeller arasındadır. Bisiklet yaka ferace rahat model olduklarından dolayı her türlü şal ve eşarpla rahat kombin olan modellerdir. Kiremit büyük beden ferace model özellikle sonbahar mevsiminde sık tercih edilen renk modelleridir. Mevsimin rengine hitap eden kiremit ferace modeli her yaştan tesettürlü bayanlar için ideal ferace modelidir.

Kumaş bilgisi: Esnek yapısı sayesinde kırışmaya dayanıklı ve nefes alıcı özelliğe sahiptir. Ağırlık yapmayan kumaş özelliği ile sık ve uzun süreli kullanıma uygundur. Polyester, Astarsız

2- MODAPİNHAN- İnci İşlemeli Ferace Siyah

MODAPİNHAN- İnci İşlemeli Ferace Siyah

MODAPİNHAN- İnci İşlemeli Ferace Siyah MODAPİNHAN- İnci İşlemeli Ferace Siyah

İnci detayından vazgeçemeyen tesettürlü bayanlar için bu sezonda, inci işlemeli ferace modeli sıkça karşımıza çıkıyor. İnci zarafetinin yansıtıldığı siyah ferace modeli, özellikle sadelikten ve zariflikten yana olan tesettürlü bayanlar için vazgeçilmez modellerdir. Mevsimlik ferace modelleri bu sezonda en çok tercih edilen modellerdendir.

Kumaş bilgisi: %90 Polyester, %10 Likra

3- ECESUN – Mevlana Cepli Ferace

ECESUN - Mevlana Cepli Ferace ECESUN - Mevlana Cepli Ferace ECESUN - Mevlana Cepli Ferace

Her mevsim giyilebilecek taba ferace modeli tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği modellerden sadece biridir. Cepli ferace tercih etmek isteyen muhafazakâr bayanlar için de bu sezonda bu modellere sık rastlanır. Hem oldukça kullanışlı hem de oldukça rahat olan cepli feraceler her renkten ve her bedenden görmek mümkün.

Kumaş bilgisi: Esnek yapısı sayesinde kırışmaya dayanıklı ve nefes alıcı özelliğe sahiptir. Ağırlık yapmayan kumaş özelliği ile sık ve uzun süreli kullanıma uygundur. Polyester, Astarsız

4- MODAPİNHAN- Nakış Detaylı Ferace

MODAPİNHAN- Nakış Detaylı Ferace MODAPİNHAN- Nakış Detaylı Ferace MODAPİNHAN- Nakış Detaylı Ferace

Nakışlı feraceler tercih ediyorsanız, bu sezon birbirinden şık nakışlı detaylı feraceler rastlayabilirsiniz. Tesettürlü bayanların severek giydiği nakışlı feraceler hem zarif hem de rahat modellerdir. Fermuarlı ferace modelleri en sık tercih edilen feracelerdir. Gerek rahat oluşu gerekse şık duruşu olsun, her yaştan tesettürlü bayanların tercih ettiği ferace modelleridir.

Kumaş bilgisi: %50 Polyester, %50 Pamuk

5- ZENANE – Salaş Ferace Modeli

ZENANE - Salaş Ferace ZENANE - Salaş Ferace ZENANE - Salaş Ferace

Salaş ferace modelleri en rahat modellerden biridir. Rahat olmanın yanı sıra şık duruşu tesettürlü bayanlar için en ideal ferace modelidir. Özellikle yaz mevsiminde sıkça tercih edilen bisiklet yaka salaş feraceler, serin ve rahatlık sunar. Her yaştan her kesimden herkesin gönül rahatlığıyla giyebileceği salaş ferace, özel gün ve gecelerde de giyilebilen feraceler arasındadır.

Kumaş bilgisi: %95 Viskoz, %5 Likra, Astarsız

6 – Miss Cazibe – Omuzları Volanlı Boydan Fermuarlı Ferace

Miss Cazibe - Omuzları Volanlı Boydan Fermuarlı Ferace Miss Cazibe - Omuzları Volanlı Boydan Fermuarlı Ferace Miss Cazibe - Omuzları Volanlı Boydan Fermuarlı Ferace

Rahatına düşkün olan tesettürlü bayanlar için en iyi ferace modellerinden feracecelerdir. Kullanımı rahat ve kırışmayan feraceler en sık tercih edilen modellerdir. Ütü ile uğraşmak istemeyen tesettürlü hanımlar için ütü istemeyen feraceler her zaman için can kurtarıcıdır.

Bunun yanı sıra polyester kumaş ferace modelleri, yıkama sonrası bile kolay kırışmaz ve yaz mevsiminde kullanılabilecek en ideal kumaşlardandır. Rahat nefes alma özelliği bulunduğundan serin tutar ve kolay terletmez.

Kumaş bilgisi: Esnek yapısı sayesinde kırışmaya dayanıklı ve nefes alıcı özelliğe sahiptir. Ağırlık yapmayan kumaş özelliği ile sık ve uzun süreli kullanıma uygundur. Polyester, Astarsız

7- Refka – File Detaylı Ferace Modeli

Refka - File Detaylı Ferace Refka - File Detaylı Ferace Refka - File Detaylı Ferace

Şıklığından vazgeçemeyen tesettürlü bayanlar için bu sezonda birbirinden şık ve kullanışlı feraceler vitrinlerdeki yerini aldı. Hem şık hem de rahat olmak isteyen tesettürlü bayanlar için File Detaylı feraceler göz kamaştıracak nitelikte. Refka ferace modelleri her yaştan her tesettürlü hanımın vazgeçemediği ferace modelleridir. Özel gün ve gecelerde rahatlıkla giyilebilecek salaş file ferace modeli ile güzel anlarınıza renk katabilirsiniz.

Kumaş bilgisi: %86 Viskon, %14 Polyamid, Astarsız

8- Filizzade – Şerit Pul Payet Aksesuarlı Ferace Modeli

Filizzade - Şerit Pul Payet Aksesuarlı Ferace  Filizzade Şerit Pul Payet Aksesuarlı Ferace  Filizzade Şerit Pul Payet Aksesuarlı Ferace

Pullu ferace modelleri ile özel günlerinizde şık olmak istiyorsanız, çok şanslısınız. Çünkü bu sezon şerit pul feraceleri, çok sık göreceksiniz. Aynı zamanda günlük hayatta giyilecek kadar rahat ve kullanışlı olan bol paça ferace de pul işlemeleri ile adeta göz kamaştırıyor. Her yaştan her tesettürlü bayana hitap eden payet model ferace modeli, herkesin zevkine hitap edecek kadar farklı renkleri bulmak mümkün.

Kumaş bilgisi: %97 Polyester, %3 Likra, Astarsız

9- Refka – Nakış ve Payet Detaylı Abiye Ferace Modeli

nakış ve payet detaylı abiye ferace refka nakış ve payet detaylı abiye ferace refka nakış ve payet detaylı abiye ferace refka

Nakışlı ferace modelleri ile bütün bir yazı geçirmek istiyorsanız çok şanslısınız. Çünkü bu sezon birbirinden renkli ve şık payet detaylı feraceler bulabilirsiniz. Yazın sıcağında oldukça serin bir his veren geniş ferace modelleri, nakışlı detaylarıyla göz kamaştırıyor. Astarsız ferace, tercih eden tesettürlü bayanlar için bu sezon oldukça farklı renk ve modellere rastlamak mümkün.

Kumaş bilgisi: Esnek yapısı sayesinde kırışmaya dayanıklı ve nefes alıcı özelliğe sahiptir. Ağırlık yapmayan kumaş özelliği ile sık ve uzun süreli kullanıma uygundur. Polyester

10- Filizzade – Yarasa Kollu Püsküllü Ferace Elbise Modeli

https://www.yarasa-kollu-puskullu-ferace-elbise-filizzadeyarasa-kollu-puskullu-ferace-elbise-filizzadeyarasa-kollu-puskullu-ferace-elbise-filizzade

Ferace elbise modelleri ile hem günlük hayatta hem de özel günlerinizde tercih edebileceğiniz nadir ferace modelleridir. Özel günlerinizde hem rahat hem de şok olmak isterseniz, giyebileceğiniz yarasa kol ferace, göz kamaştırabilirsiniz. Aynı zamanda püsküllü ferace, günlük kullanıma uygun olan modellerdendir. Muhafazakâr kesimin severek kullandığı gümüş ferace modelleri özellikle nişan ve düğünlerde çokça tercih edilen modellerdir.

Kumaş bilgisi: %97 Polyester, %3 Likra, Astarsız

Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Setre Nur

Setre Nur, özgün bir blog sitesi olup tesettür giyim dünyasında yaşanan gelişmeleri ziyaretçilerine aktaran bir blogtur. Sitemiz üzerinden herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. Yazılarımız özgün olup görsellerin alındığı markalar, görsellerin altında belirtilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu