Nişan Elbiseleri

2022 Yılının İddialı Tesettür Nişan Modelleri ile Farkınızı Yansıtın

2022 tesettür nişanlık modelleri her sezon olduğu gibi bu sezonda oldukça iddialı modellerle, muhafazakâr kesimin büyük bir beğenisini toplayacak gibi görünüyor.

Gelin adaylarının büyük beğenisini alacak tesettür nişanlık modelleri, bu dönemde hem klasik hem de modern tarzın bir arada buluştuğu modellerle vitrinlerdeki yerini almaya başladı bile.

Tesettür Nişan Elbiseleri ve Markaları

Lazaza Gülcan Selçuk Tesettür Abiye
Lazaza Gülcan Selçuk Tesettür Abiye

Nişan merasiminin gerçekleşeceği alana göre tesettür nişan modellerini seçmekte fayda var elbette. Kimi aileler nişan merasimlerini aile arasında yapmaya tercih ederken, kimi ailelerde kalabalık ve gösterişli salon mekânlarını tercih etmektedir.

Hiçbir gelin adayımız endişelenmemeli… Çünkü her mekân için birbirinden muhteşem ve göz alıcı tesettür elbiselerini ve nişan modellerini farklı renk ve işlemelerle görebilirsiniz.

Her bütçe için ve her zevk için oldukça zengin bir nişan kıyafetlerini fazlasıyla bulabilirsiniz.

Düz Kesim Tesettür Nişanlık Modeli

Düz Kesim Nişanlık Tesettür Modeli

Sadelikten ve gösterişten yana tercihte bulunmak isteyen gelin adayları için bu sezon birbirinden iddialı ve şık tesettür elbise modellerini görebilirsiniz. Evde nişan yapmaya düşünüyorsanız mutlaka tercihiniz, düz kesim nişan elbiselerinden yana olmalıdır.

A Kesim Tesettür Nişanlık Modeli

A Kesim Tesettür Nişan Modelleri

Bu tarz nişan modelleri aşırı kabarık model olmadığı takdirde hem evde hem de salon gibi mekânlarda rahatça tercih edilebilir. 2022 kesim tesettür nişan modelleri bu sezonda oldukça şık modellerle vitrinlerde görebilirsiniz.

Boncuk ve inci detaylarının yanı sıra tüylü nişan modelleri de bu tarz nişan modellerinde fazlasıyla yer almıştır.

Balık Kesim Tesettür Nişanlık Modeli

Balık Kesim Tesettür Nişan Modelleri

Bu sezonun en şık tesettür nişan modellerinden biri de balık kesim tesettür nişan modelleridir. Üst kısımlarda boncuk işlemelerinin hâkim olduğu, alt kısımlarda da tül detaylarının hâkim olduğu modelleri sıkça görebilirsiniz.

Kadife Tesettür Nişanlık Elbise Modeli

Kadife Tesettür Nişan Elbise Modelleri

Bu sezonda kadife tesettür nişan elbise modellerini de her vitrinde mutlaka görebilirsiniz. Evde nişan yapmayı düşünen gelin adayları için oldukça farklı ve göz alıcı modelleri bulabilirsiniz. Zarif ve şık bir görünümü bir arada yakalayabileceğiniz kadife tesettür nişan elbiseleri ile özel gününüzü en güzel şekilde yaşayabilirsiniz.

Prenses Tesettür Nişanlık Modeli

Setrinur Tesettür Nişan Modeli
Setrinur Tesettür Nişan Modeli

Prenses tesettür nişan modelleri bu sezonda da oldukça iddialı ve göz kamaştırıcı modeller ile piyasaya birbirinden renkli ve işlemeli tesettür nişan elbise modellerini sunmakta. Salon gibi mekânlarda sıklıkla tercih edilen bu modeller hem modern hem de klasik tarzda farklı ve iddialı modelleri, gelin adaylarına sunmakta.

Saten Tesettür Nişanlık Modelleri

Saten Tesettür Nişan Modelleri

Saten tesettür nişanlık modelleri, hem düz kesim elbiselerde hem de kabarık nişan elbiselerinde bu sezonda da yer verilmekte. Gelin adaylarının vazgeçilmesi olan saten nişan elbise modelleri, hem küçük mekânlarda hem de büyük mekânlarda tercih edilen nişan modelleridir.

Tüllü Tesettür Nişanlık Modelleri

Tüllü Tesettür Nişan Modelleri

Tüllü tesettür nişanlık kıyafetleri, ev ortamında olduğu gibi salon gibi büyük mekânlarda  da tercih edilen modeller olduğundan, fazlaca göz alıcı olmasına dikkat edilmektedir. Bunun için 2022 tüllü tesettür nişan modelleri buna uygun olarak, fazlaca işlemeli ve göz alıcı modeller üretildi. Tüm gözler gelin dayının üzerinde olacağından buna uygun olarak farklı işlemeli çiçek modellerinin yanı sıra tüy detayları da nişan modellerinde sıkça kullanılmaktadır.

setrinur 2022 model nişanlık
setrinur 2022 model nişanlık
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 4.7]

Setre Nur

Setre Nur, özgün bir blog sitesi olup tesettür giyim dünyasında yaşanan gelişmeleri ziyaretçilerine aktaran bir blogtur. Sitemiz üzerinden herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. Yazılarımız özgün olup görsellerin alındığı markalar, görsellerin altında belirtilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu