Gelinlik

Gözleri Kamaştıran En İyi Tesettür Gelinlik Modelleri

2022 yılının en İyi Tesettür Gelinlik Modelleri ile düğünüzdeki tüm bakışları üzerinizde toplayın. Hayatınızın en mutlu ve an anlamlı gününde kendinizi bir masal perisi gibi hissettirecek, tesettür gelinlik modelleri sayesinde alıcı ve özel anlar bırakabilirsiniz.

2022-23 Yılına Damga Vuran Kapalı Gelinlikler2022 En İyi Tesettür Gelinlik Modelleri

Muhafazakâr kesimin özen ve itina gösterdiği tesettür gelinlik modelleri, her sezon olduğu gibi bu sezonda oldukça iddialı ve göz kamaştırıcı tesettür gelinlik modelleri ile vitrinlerdeki yerlerini aldı.

Düğününüzde kendinizi prenses gibi hissettirecek tesettür gelinlik modelleri ile hayatınızın en özel anını güzel geçirmeye hakkınız var. Sizde eğer 2022 gelini olmaya adaysanız, sizin için birbirinden şık ve göz alıcı gelinlik modellerini araştırdık. Hazırsanız buyurun başlayalım…

1- Prenses Tesettür Gelinlik Modeli 

Nur Melek Tesettür Prenses Gelinlik Modeli
Nur Melek Tesettür Prenses Gelinlik Modeli

Her sezon da olduğu gibi bu sezonda da 2022 tesettür prenses gelinlik modelleri en sık tercih edilen gelinlik modelleri arasındaki yerini koruyor. Birbirinden şık ve göz kamaştırıcı prenses gelinlik modelleri, sade modellerle karşılaşabileceğiniz gibi göz alıcı işlemeli prenses gelinlik modellerini görebilirsiniz.

Kendini masal prensesi olarak görmek isteyen gelin adaylarının sıklıkla tercih ettiği prenses model gelinliklerin üstüne, upuzun gelin duvağı takarak adeta bir peri masalından çıkmış gibi görünebilirsiniz.

2- Sade Tesettür Gelinlik Modeli 

Sade Tesettür Gelinlik Modeli

Düğün gibi anlamlı bir gününüzde abartıdan uzak olmayı tercih ediyorsanız, en iyi sade tesettür gelinlik modelleri ile 2022 yılının en zarif gelini olabilirsiniz.

Hem zarif hem de şık görünmenin bir arada görülebileceği doğal gelinlik modelleri ile masallardaki prensesleri andırabilirsiniz. Doğal ve zarif görünmenin yanı sıra, sade gelinlik modellerinde bu sezon tül detayları oldukça fazla görebilirsiniz.

3- A Modeli Tesettür Gelinlik 

A Model Tesettür Gelinlik

A model tesettür gelinlikler her zaman sıklıkla vitrinlerde yer alan modellerdendir. 2022 yılının en iyi tesettür A modeli gelinlikleri  ile masallardaki prensesleri andıracak gelin olabilirsiniz. Zarif ve göz alıcı bir görüntü veren a kesim gelinlik modelleri 2022 yılında zengin çeşit modelleri ile göz dolduracak gibi.

4- Fransız Güpür Tesettür Gelinlik Modeli

Fransız Güpür Tesettür Gelinlik Modeli
Fransız Güpür Tesettür Gelinlik Modeli

En iyi tesettür gelinlik modelleri arasında bulunan Güpür Tesettür Gelinlik Modelleri bu sezonda da bomba gibi modellerle vitrinde boy göstermeye başladı. Balon kol modellerini de Fransız gelinlik modellerinde bulabilirsiniz. Modern detaylarının da eklenmesiyle oldukça göz alıcı ve zarif bir görüntünün bir arada bulunduğu tesettür gelinlikler, bu sezonda da çokça tercih edilecek gibi görünüyor.

5- Tesettür Balık Gelinlik Modeli

Zarif ve uzun boylu gelin adaylarının en sık tercih ettiği tesettür balık gelinlik modeller, bu sezonda da oldukça iddialı modellerle adından söz ettirecek gibi görünüyor.

Sade gelin modelleri ile de şık olmanın mümkün olduğu balık model tesettür gelinlikler, hem inci hem de dantel modellerinin bir arada görüleceği bu sezonda, fazlaca talep edilecek gibi görünüyor.

İnci tesettür gelinlik modellerinden, tül tesettür tül gelinlik modellerine kadar fazla seçeneklerin olduğu bu sezon kapalı kadınları çokça kararsız kılacak.

KRİSTAL ZARİNA TESETTÜR GELİNLİK
KRİSTAL ZARİNA TESETTÜR GELİNLİK

Tesettür gelinlik modelleri arasında son zamanlarda en sık tercih edilen gelinlik modellerinden biri de elbette tesettür balon gelinlik modelleridir. Kollardaki balon detaylarının ön planda olduğu bu gelinlik modeller, Osmanlı moda tarzını yansıtmaktadır.

Modern ve klasik tesettür modellerinin ikisinin bir arada bulunduğu tesettür gelinlik modeli, bu sezonda oldukça iddialı modellerle gelin adaylarının vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor.

7- Saten Tesettür Gelinlik Modeli

Saten Tesettür Gelinlik Modeli

Sade olmaktan vazgeçemeyeceğiniz en iyi tesettür gelinlik modellerinin başında saten tesettür gelinlik modelleri gelmektedir. Sade olmanın bu kadar şık olduğu gelinlik modellerinden biri olmaktadır.

Bu dönemde vitrinlerde sık görebileceğiniz modellerden biri de saten gelinlik modeller olacaktır. Tüy detaylı bir baş modeli ile hem sade hem de göz alıcı bir gelin olabilirsiniz.

8- Dik Yaka Tesettür Gelinlik modeli

Dik Yaka Gelinlik Modeli (Elif Nasuhbeyoğlu)
Dik Yaka Gelinlik Modeli (Elif Nasuhbeyoğlu)

Dik Yakalı tesettür gelinlik modelleri 2022 tesettür gelinlik modellerinin en trendlerinden biridir. Bu tarz gelinlik modelleri inci ve boncuk işlemeli gelinlik modellerinde sık görebilirsiniz. Bunun yanı sıra tüy detaylarının da hâkim olduğu gelinliklerde görmek mevcut.

Akılları Baştan Alan Kapalı Gelinlik Modelleri

Her sezon kendini yenileyen ve farklı stillere imza atan kapalı gelinlik modelleri, bu sezonda birbirinden iddialı modelleri gelin adaylarına iftiharla sundu. Kapalı ve açık düğün mekanlarında sıkça tercih edilen en iyi kapalı gelinlik modellerini sizin için derledik. şimdi hazırsanız bu sezonun en iyi kapalı gelinlikler hangileriymiş öğrenelim.

1- Dantel Harç Detaylı Tül Tesettür Gelinlik

dantel harç detaylı tül tesettür gelinlik
Kaynak: JAQAR

Gösterişten uzak ve minimalist gelinlik modelleri arayışındaysanız, bu model tam da size hitap ediyor. Sadeliği ve zarif görüntüsü sayesinde doğallığınızdan asla kayıp vermeyeceksiniz. Sade düğün mekanları için oldukça ideal olan bu kapalı gelinlik modeli sayesinde tüm saflığınızla herkesin beğenisini kazanacaksınız.

2- Saten Kapalı Gelinlik Modeli

 

saten kapalı gelinlik modeli

Saten kapalı gelinlik modası bu sezonda devam ediyor. her mekanın havasını kaldırabilen bu gelinlik sayesinde akıllarda kalıcı izler bırakacaksınız.

3- Taş Detaylı Kaburga Tesettür Gelinlik

taş detaylı kaburga tesettür gelinlik
Kaynak: ASLIHAN ÖZKOÇAK BRİDAL

Kaburga model gelinlik bu sezonun modasına yön vermeye devam ediyor. Gösterişli bir düğün konsepti yapanlar için mutlaka görülmesi gereken göz alıcı kapalı gelinlik modelleri arasında yer lan bu tasarım ile her gelin adayı kendini masalda gibi hissedecek.

4- Taş İşlemeli Kabarık Gelinlik Modeli

taş işlemeli kabarık gelinlik modeli
KAYNAK: SETRİNUR

Setrenur gelin adaylarına bu sezon da bomba gibi modelleri sunmaya devam ediyor. Kapalı düğün mekanı konsepti yapmayı planlayan gelin adayları için en iyi kapalı gelinlik modelleri arasında yer alan bu model, bu sezonun en gözde gelinlikleri arasında.

5- Simli Pelerin Detaylı Tesettür Gelinlik

simli pelerin detaylı tesettür gelinlik
Kaynak: AYSİRA

Tesettürlü gelin adayları bu sezon yine çok şanslı, birbirinden zarif ve şık kapalı gelinlik modelleri sunan Aysira gelinlik, her kadının zevkine hitap ediyor. Gösterişten ve abartıdan kaçan gelin adayları için oldukça zarif bir model olan bu gelinlik, ayrıca rahat bir gelinlik.

Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Setre Nur

Setre Nur, özgün bir blog sitesi olup tesettür giyim dünyasında yaşanan gelişmeleri ziyaretçilerine aktaran bir blogtur. Sitemiz üzerinden herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. Yazılarımız özgün olup görsellerin alındığı markalar, görsellerin altında belirtilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu