KombinEşofman Takımı

En Trend Kadın Tesettür Eşofman Takımları

Tesettür eşofman takımları, son yıllarda oldukça talep edilen üründür. Tesettürlü bayanlar tarafından çokça sevilen eşofmanlar bu sezonda farklı model ve renklerde vitrindeki yerine aldı.

2022’nin En Çok Tercih Edilen Kadın Eşofman Takımları

Eşofman takımları sporda, yürüyüşlerde ve rahatına düşkün olanlar için günlük hayatta da sıkça giyilen kıyafetlerdir. Muhafazakâr kadınların talepleri doğrultusunda oluşturulan eşofmanlar, her yaştan tesettürlü kadınlar tarafından giyiliyor. Bu sezonda oldukça rahat ve kullanışlı tesettür eşofmanlar göze çarpıyor. Şimdi gelin hep beraber bu sezonun en çok tercih edilen eşofman takımlarına göz gezdirelim.

1- Festmoda Yarım Fermuarlı İkili Spor Takım

festmoda yarım fermuarlı ikili spor takım

Tesettürlü kadınlar bu sezonda da oldukça şanslı. Birbirinden şık ve kullanışlı eşofman takımları sezona bomba giriş yaptı. Şık tasarımlı ve rahat eşofmanlar ile günlük hayatı konforlu bir şekilde geçirebilirsiniz.

Fest moda yarım fermuarlı ikili spor takım ile spor salonunda ya da dışarı da rahat bir şekilde giyebilirsiniz. Mevsimlik giyilmek için tasarlan kadın eşofman takımı sayesinde her zaman için giyilmeye müsait. Rahat nefes alan kumaşı pamuklu penyeden üretilmiş olup, terleme yapmaz, ayrıca kolay ütülenebildiği gibi pantolonda diz izi çıkmıyor.

Kumaş bilgisi: 2 iplik pamuklu mevsimlik penye kumaştır.

2- Escetic Kadın Tesettür Eşofman Takımı

escetic kadın tesettür eşofman takımı

Eşofman takımında şıklık arayan için oldukça şık ve rahat olan Escetic kadın eşofman takımı ile bütün mevsim boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şık tasarımı ile kafe ve restoran gibi yemek etkinliklerinde rahatlıkla giyilebilir. Ayrıca günlük hafif koşu ve fitness gibi etkinliklerde rahatlıkla kullanım sağlar.

Fermuarlı eşofman takımı desenli olup şık bir görsel özelliğe sahiptir. Takım olarak kombin kullanıldığı gibi alt ve üstü farklı eşofman takımları ile kombin yapılabilir. Hafif, rahat ve ince kumaştan imal edildiği için terletmez ve bunaltmaz. Ayrıca yüzde yüz yerli üretimdir.

Kumaş bilgisi: Pamuk oranı : %76 polyester oranı : %16 elastik elyaf oranı : %8

3- Aysun Aydemir Fermuarlı Siyah Eşofman Takımı

Kadın fermuarlı eşofman takımı her zaman için en rahat eşofman takımı olmuştur. Kolay giyinip çıkarılan bu eşofmanlar bu sezon farklı temalarla, tesettürlü kadınların beğenisine sunuluyor. Günlük hayat için ideal kullanım sağladığı gibi spor ve fitness gibi etkinliklerde de kullanıma uygundur.

Her yaştan muhafazakâr kesime hitap eden gold eşofman takımları bu sezonun en trenleri arasında yer alıyor. Şık tasarımı ve rahat kullanımından dolayı gözleri kamaştırıyor. İkili kumaş iplikten üretilen kadın siyah eşofman takımı mevsimlik giyim için uygunluk sağlıyor. Göğüs kışındaki gold detaylar eşofman takımına ayrı bir şıklık veriyor.

Kumaş bilgisi: 2 iplik dokuma kumaştan üretilmiştir rahat kalıptır.

4- Camelya Fashion Tesettür Eşofman Takımı

Camelya Fashion Tesettür Eşofman Takımı

Spor tesettür eşofman takımı tercih edenler için önerilebilecek tüm özelliklere sahip olan Camelya Fashion Kadın Lacivert 2’li Tesettür Eşofman Takımı ile bütün bir sezon geçirebilirsiniz. Şık tasarımı ve güzel kumaşı ile günlük hayatta rahatlıkla giyilebilir.

Cepli eşofman takımı oluşu ayrıca son derece kullanım sağlıyor. Eşofmenda bulunan ince beyaz çizgiler ve kapüşonu eşofman takımına ayrı bir ahenk katıyor. Diz altı boyu eşofman takımı arayanlar için oldukça elverişli ve kullanışlıdır. Yürüyüş ve spor gibi etkinliklerde son derece rahat bir kullanım sağlıyor.

5- Fest moda Garnili Spor Tesettür Kombin 

Fest moda Garnili Spor Tesettür Kombin 

Spor tesettür giyinen kadınlar bu sezonda oldukça şanslı. Birbirinden iddialı ve rahat kadın eşofman takımları vitrinde boy göstermeye devam ediyor. Muhafazakâr genç neslin severek kullandığı ve çokça tercih ettiği tesettür kombin ürünlerinden biri de Fest moda Garnili Spor Tesettür Kombindir.

Şirin renk tonlarının hâkim olduğu ve kaliteli kumaşı sayesinde her durumda kullanım sağlıyor. Spor faaliyetlerine kullanılabileceği gibi günlük hayatın kurtarıcı bir takımıdır. Hardal ve grinin uyumunun sağlandığı renkleri her yaştan herkes tarafından sevilerek giyilen bir üründür. Kol ve paçalarda bulunan lastikler eşofman takımına ayrı bir renk katıyor. İster kendiniz kullanın ister, sevdikleriniz hediye edin.

Kumaş bilgisi: Birinci Sınıf %100 pamuk mevsimlik kumaştan imal edilmiştir.

6- Oia Pamuklu Tesettür Eşofman Takımı

Oia Pamuklu Tesettür Eşofman Takımı

Bu sezonun en trend pamuklu eşofman takımı tesettürlü kadınlar tarafından çok sevildi. Gerek rengi olsun gerekse modeli olsun özellikle genç kızlar tarafından çok talep ediliyor. Turuncu ve grinin renk uyumunun sağlandığı pamuklu eşofman her mevsime hitap eden kullanışlı bir eşofmandır.

Günlük hayatta giyilebileceği gibi yürüyüş, fitness gibi spor etkinliklerinde kullanılmaya uygundu. Pamuklu dokusu sayesinde tahrişe neden olmaz. Ayrıca nefes alan dokusu sayesinde bunaltmaz ve kumaşı da ter tutmaz. Ürünün pantolonunda bulunan cepler ve paçanın manşet olması kullanım açıcından avantaj sağlarken, üst takımında bulunan kapüşon de takıma ayrı bir renk ve hava veriyor.

7- Trendyol Modest Kapüşonlu Tesettür Eşofman Takımı

Trendyol Modest Kapüşonlu Tesettür Eşofman Takımı

Rahatına ve tarzına düşkün tesettürlü genç kadınlar için bu sezon çok zengin bir sezon olacak. Birbirinden şık ve tarz tesettür eşofman takımları vitrinlerde çok görülecek. Kullanışlı ve rahat eşofman takımları ile günlük hayatta çok rahat kullanım sağlıyor.

Trendyol Modest kapüşonlu tesettür eşofman takımı, rahat giyinmek isteyeceğiniz her gün kurtarıcınız olacak. Çıtçıtlı eşofman takımı kolay giyilip çıkarılabiliyor. Pantolonun paçalarında bulunan lastikler kullanım açısından büyük bir avantaj sağlıyor. Ayrıca üst takımının cepli olması ve bunun yanı sıra kenarlarında bulunan çıtçıtlar, eşofmana ayrı bir renk ve hava katıyor. Kumaş yapısının esnek ve pamuklu olması kullanılabilirliğini artırıyor.

Kumaş bilgisi: Esnek, Yumuşak

8- Asel Fashion Tesettür Cepli Eşofman Takım

asel fashion cepli tesettür eşofman takım

Bütün bir sezon boyunca giyebileceğiniz, kadın cepli eşofman takımı istiyorsanız çok şanslısınız. Çünkü bu sezonun en çok kullanışlı ve talep edilen eşofman takımları cepli eşofman takımlarıdır. Haliyle bu tarz eşofman takımlarını kolaylıkla her yârde görebilirsiniz.

Hâkim yaka Eşofman takımları, kullanışlı olduklarından dolayı tesettürlü genç kesim tarafından sevilerek giyiliyor. Bu noktada Asel Fashion Tesettür Cepli Eşofman Takım Takım buna verilebilecek en güzel örneklerdendir. Şık tasarımı ve kullanışlı özelliklerinden dolayı günlük hayatın özel bir parçası oldu. Üst kısmının ve pantolonun paçalarının manşet olması eşofmana spor ve rahat bir hava yansıtıyor.

Yürüyüş ve spor gibi etkinliklerde rahat bir kullanım sağlıyor. Kumaş özelliklerinden dolayı da terletmez ve hava alan yapısı sayesinde bunaltıcı etki yaratmaz.

9- Modaliz Lila İkili Tesettür Spor Takım

modaliz lila ikili tesettur spor takım

Bir eşofman takımında aradığınız şıklık ve rahatlık ise çok şanslısınız. Her sezon kendini yenileyen ve farklı stil tarzları ile tesettürlü kadınlar için birbirinden kullanışlı ve spor eşofman takımı suna Modaliz, bu sezonda iddialı modelleri ile piyasada kendinden söz ettiriyor.

Modaliz lila ikili spor takım ile günlük hayatın koşuşturmasıyla rahat bir şekilde baş edebilirsiniz. Günlük kullanımın ötesinde spor ve fitness gibi etkinliklerde rahat kullanım sağlıyor. Dört mevsim için kullanım imkânı sunan ikili eşofman takımı, arma kol ve kapüşonludur. Her genç kadının dolabında bulunması gereken kullanışlı ve şık eşofman takımıdır.

10- Moda Krash Şerit Detaylı Tesettür Spor Takım

moda krash şerit detaylı tesettür spor takım

Uzun eşofman takımı bu sezonun en çok tercih edilen spor kıyafetlerinden sadece biridir. Tesettürlü kadınla için oldukça uygun boyu ve kaliteli kumaşı sayesinde, son derece kullanışlı bir ürün. Günlük olarak kullanılabileceği gibi spor yapmak için ideal bir ürün olan kadın eşofman takımı her mevsim için kullanım sağlıyor.

Moda Krash Şerit Detaylı Tesettür Spor Takım uzun spor takımı tercih edenler için harika bir ürün. Üst ferace boyunda olan üst kısmın cep detayları, kullanım açısından dolayı elverişli. Ayıca kapüşonlu oluşu da takıma sportif bir hava veriyor. Tuniğin kenarlarında bulunan yırtmaçlar rahat adım atılması için düşünülerek tasarlandı. Ter tutmayan kumaşı ayrıca kolay ütülenebiliyor.

Kumaş bilgisi: ter tutmaz.

Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]

Setre Nur

Setre Nur, özgün bir blog sitesi olup tesettür giyim dünyasında yaşanan gelişmeleri ziyaretçilerine aktaran bir blogtur. Sitemiz üzerinden herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. Yazılarımız özgün olup görsellerin alındığı markalar, görsellerin altında belirtilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu