ElbiseNişan Elbiseleri

2022 Yılın En Çok Beğenilen Söz Elbise Modelleri

Söz elbise modelleri yepyeni modelleriyle, kadınların beğenisine sunulmaya devam ediyor. Her genç kadının tarzına hitap eden sezonun söz kıyafetleri, birbirinden iddialı ve şık tasarımlarıyla gözleri kamaştırmayı başardı.

Sezonun En Çok Tercih Edilen 10 Söz Elbise Modeli

Evlilik sürecine atılan adımların başında söz merasimleri geliyor. Bu özel ve anlamlı günde her genç kadın güzel ve özel olmak ister. Bunun için bu sezonun en iddialı söz elbise modellerini sizin için araştırdık. Hazırsanız bu sezonun en iyi söz elbise modelleri hangileriymiş? Hep beraber öğrenelim…

1- E-Gelin V Yaka Transparan Söz Elbisesi

v yaka transparan söz elbisesi
kaynak: E-Gelin

Bu sezonun en çok beğenilen söz elbise modellerinden biri de V Yaka Transparan Uzun Kol Saten Şifon söz elbise modeli geliyor. Soft rengi ve zarif tasarımı sayesinde en iyi söz elbise modellerinden biri olmayı başardı. Tarzına ve zevkine güvenen her genç kadının kolay kombine yapabileceği bir model…

2- Spring Store Lila İp Askılı Fırfırlı Abiye

springstore lila ip askılı fırfırlı abiye
kaynak: Spring Store

Söz gününde daha göz alıcı giyinmeyi tercih eden kadınlar için kaçınılmaz ve son derece şık olan söz elbise modellerinden bir de Spring Store lila ip askılı fırfırlı abiye modelidir. Her detayının büyük bir özenle işlendiği bu model, onu en şık söz elbise modelleri arasında yer almasını sağlıyor.

3- Oleg Cassini Lacivert Çiçek Desenli Abiye Elbise

oleg cassini lacivert çiçek desenli abiye elbise
kaynak: OLEG CASSINI

Söz ya da nişan gecelerinde tercih edilebilecek en şık söz elbise modelleri arasında yer alan lacivert çiçek desenli abiye elbise modeli, rahatlığı ve zarifliği bir arada sunuyor. Kahve merasiminden yüzük takma merasimine kadar, konforlu bir kullanım sunan söz elbisesi ile tüm bakışları gece boyunca üzerinizde toplayabilirsiniz.

4- Ebru Karabayır Pudra Tek Omuz Söz Elbise

ebru karabayır tek omuz söz elbise
Kaynak: Davet Çok Elbisem Yok

Söz merasiminde daha iddialı giyinmek isteyen kadınlar için bu sezonun en beğenilen söz elbise modelleri arasında yer alan EBRU KARABAYIR tek omuz elbise modeli, şık tasarımı ve zarif görüntüsüyle herkesin gözlerini kamaştırmayı iddia ediyor. rahat hareket etmek isteyen kadınlar için oldukça iyi bir model olmanın yanı sıra ayrıca gösterişli detayları da bulunuyor.

5- Abiye Fon Fırfırlı Dantel Söz Elbisesi

abiye fon kısa eteği fırfırlı söz elbisesi
kaynak: Abiye Fon

Kısa söz elbise modelleri her sezon olduğu gibi bu sezonda yepyeni tasarımları ve modelleri ile görücüye çıkmaya devam ediyor. Abiye Fon fırfırlı dantel söz elbisesi modeli de bu sezonun en çok beğenilen elbiselerinden sadece biri. En güzel söz elbise modelleri arasında bulunan bu model ile kalıcı ve güzel anılar biriktirebilirsiniz.

6-By Eymen Design Drapeli Düşük Omuzlu Elbise

by eymen design drapeli düşük omuzlu elbise
kaynak: Trendyol

Sadeliği ve şıklığı bir arada yaşamak isteyen kadınlar için tercih edilebilecek, en iyi söz elbisesi modeli arasında yer alan by eymen design drapeli düşük omuzlu elbise modeliyle, her kadın kusursuz bir görüntüye kavuşacak. Söz elbisesi, tasarımıyla zarifliği yakalamak isteyen kadınların gözdesi olacak kadar iddialı bir model…

7- TRENDYLOOK Çapraz Yaka Söz Elbisesi

trendylook çapraz yaka Söz elbisesi
kaynak: Trendyol

Tasarımı ve zarifliğiyle gözleri kamaştıran en şık söz elbise modelleri arasında yer alan trendylook Çapraz Yaka Söz Elbisesi modeliyle her gelin adayı kusursuz ve zarif bir görüntüye kavuşacak. Söz elbise modellerinde aranan zarif ve rahatlığı bu elbise modelinde görmek mümkün.

8- Carmen Çağla ve Lila Söz Elbise Modeli

Carmen çağla ve lila söz elbise
kaynak: Carmen

Kısa söz elbise modelleri bu sezonun en favori modelleri arasında yer alıyor. Carmen çağla ve lila söz elbise modeli de bu sezonun en çok tercih edilen söz elbise modelleri arasında yer alıyor.

9- ICONAS Pembe TüTülü Tül Midi Abiye Elbise

pembe tütülü tül midi abiye elbise
kaynak: ICONAS LINE

Her sezonun en şirin ve en tatlı söz elbise modelleri olmuştur. Bu sezonun da en masalımsı söz elbisesi de Pembe Iconas tütülü tül midi abiye elbise modelidir. İster evde, ister dışarda söz merasimi olsun, her türlü her mekâna uyum sağlayan en güzel söz elbise modeli olmayı başarıyor.

10- TRENDYOLMİLLA Kırmızı Omuz Dekolteli Abiye Elbise

trendyolmilla kırmızı omuz dekolteli abiye elbise
kaynak: Trendyol

Kırmızız söz elbise modelleri her sezonun en çok tercih edilen renkleri olmuştur. Bu sezonda da sıcak rengiyle TRENDYOLMİLLA kırmızı omuz dekolteli abiye elbise modeli söz törenlerinde tercih ediliyor. En iyi söz elbise modeli arayan kadınlar için oldukça cazip olan bu model, ayrıca farklı temaları bir arada sunuyor.

Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Setre Nur

Setre Nur, özgün bir blog sitesi olup tesettür giyim dünyasında yaşanan gelişmeleri ziyaretçilerine aktaran bir blogtur. Sitemiz üzerinden herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. Yazılarımız özgün olup görsellerin alındığı markalar, görsellerin altında belirtilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu