Eşarp & Şal

Yeni Nesil Tesettür Penye Şal Modelleri

Penye şal modelleri, son zamanlarda tesettürlü kadınlar tarafından en çok kullanılan başörtüsü olmuştur. Şık ve konforlu oluşundan dolayı, penye şallar günlük hayatın ayrılmaz parçası haline geldi.

2022’nin En Trend 10 Penye Şal Modeli

Çoğu penye şal modeli ütüye ihtiyaç duymadığından dolayı, her kadının vazgeçilmezi haline geldi. Özellikle yeni nesil tesettürlü kadınların trendi haline gelen şallar, şık ve zarif durduğundan dolayı tercih edilme sebebi olmuştur. Özel günlerde ve günlük hayatta kolayca kombin yapılabilen şal modelleri, bu sezonda da oldukça iddialı renkleri ile görücüye çıktı. Şimdi gelin hep beraber bu sezonun en çok tercih edilen penye şal modellerine göz atalım.

1- Organic Tesettür Penye Şal Modeli-Çikolataorganic tesettür penye şal modeli çikolata

Tesettürlü kadınlar bu sezon yine çok şanslı… Birbirinden kullanışlı ve şık penye şal modelleri bu sezonun en çok tercih edilen başörtü modellerinden biri. Kolayca takılabilen ve ütü istemeyen şal modelleri, her zaman için tercih edilen parçalardır. Alelacele dışarı çıkılması, ya da elektrik kesintisi gibi durumlarda büyük kurtarıcı olan şal modelleri, her zaman için avantaj saplıyor.

Organic tesettür penye şal modeli, bir kadının aradığı tüm özelliklere sahip, hafif ve tok duruşu, asil gösteren rengi, yeni nesil tesettürlü kadınların odağı durumunda. Nerdeyse her kıyafetin tamamlayıcısı zarif ve şık görünmenin temsili olacak çikolata rengi penye şal ile her kadın kendini özel hissedecek.

2- Organic Tesettür Penye Şal Modeliorganic tesettür penye şal modeli

Son zamanların en çok tercih edilen şallarından biri olan penye şal modeli, tesettürlü kadınlar tarafından çok sevildi. Kullanımının rahatlığı ve şık duruşundan dolayı her yaştan kadının beğenerek taktığı penye şallar, bu sezonda iddialı model ve renkleler piyasaya sunuldu.

Organic tesettür penye şal modeli de bu sezona bomba giriş yaptı. Ütü istemeyen siyah penye şal, günlük takılmaya uygun olduğundan konforlu bir rahatlık sunuyor. Desensiz penye şal, her kıyafete kolay kombin yapıldığından dolayı her kadının dolabında bulunması gereken bir şaldır. Her mevsim kullanıma uygun olmasının yanı sıra terleme yapmaz ve dikdörtgen şeklinden dolayı istenilen şekilde takmaya da elverişlidir.

3- Stella Kadın Penye Şal Acı Kahvestella kadın penye şal acık kahve

Her kadın giyimi ve kuşamı ile kendini şık görmek ister. Doğru kombin yapılan parçalar bütünü, kadının daha zarif ve ihtişamlı görünmesine katkı sağlar. Bu sezonun ve her sezonun modası olmaya devam edecek penye şal, kadınların ilgisini çekmeye devam ediyor.

Stella kadın penye şal acı kahverengi, her mevsim kullanılmaya uygun bir zarafete sahip. Günlük kullanım için tercih edilmesinin yanı sıra, yerinde ve doğru seçilen özel kıyafetlerle bir bütünlük oluşturabiliyor. Dikdörtgen şal başta kolay şekil almanın yanı sıra, kaymaz ve ütüye ihtiyaç duymuyor.

4- Ahsem Scarf Kadın Tesettür Penye Şal Setiahsem scarf kadın tesettür penye şal seti

Her mevsim için kullanışlı penye şallar en çok tercih edilen şallardır. Yeni nesil tesettürlü kadının gözdesi haline gelen penye şal modelleri, günlük hayatın ayrılmaz parçalarıdır. Başta güzel duruşu ve kolay kombin yapılan şallar, ütüye ihtiyaç duymadıklarından dolayı tercih edilme sebepleri olmuştur.

Ahsem Scarf kadın tesettür penye şal seti, tesettürlü kadınların gözlerini kamaştıracak pastel renkleri ile her sezonun favorisi olacak kadar kullanışlı renklere sahip. Acı kahve, karamel ve krem renkli penye şal seti her kıyafete nerdeyse kolayca kombin olabiliyor. Günlük hayatta rahatlıkla kullanım sağlayan penye şal seti, her kadının dolabında bulunması gerekir.

5- InStyle Penye Şal – Vizoninstyle penye şal vizon

Vizon penye şal rengi her kadının ten rengine uyum sağlayan şallardan biridir. Havaların ısınmaya başladığı şu aralar tercih edilebilen en şekerrenkleri arayan tesettürlü kadınlar için vizon renk kaçınılmaz.

InStyle penye şal vizon şal günlük hayatta tercih edilebileceği gibi özel günlerde de tercih edilebilir. Rengin sıcaklığı ve asilliği, her kadına renk katıyor. Dikdörtgen penye şal başa rahatlıklar sarılabildiği gibi başta güzel duruyor. Yumuşak dokusu başta varlığını çok hissettirmiyor. İç göstermeyen dokusu gönül rahatlığıyla kullanım imkânı sunuyor. Vizon pembe şal ile har kadın kendini ayrıcalıklı hissedecek.

6- Gülsoy Kadın Tesettür Penye Şal Türk Kahvesikadın tesettür penye şal nude kahve

Tarzından ve rahatından asla vazgeçmeyen tesettürlü kadınlar için bu sezonun en trend penye şal modelleri, her yeri kasıp kavuracak. Yeni nesil tesettürlü genç kadınların stil odağı olan Türk kahvesi rengi penye şal her mevsime uyum sağladığından dolayı, en çok tercih edilen renklerden sadece biridir.

Gülsoy kadın tesettür penye şal Türk kahvesi asil ve zarafetin adını oluşturuyor. Gülsoy penye şal modeli, kolayca şekil alabilen ve ütüye ihtiyaç duymayan dokusu sayesinde tercih ediliyor. İç göstermeyen kumaşı, tok duran duruşu sayesinde konforlu bir kullanım sağlıyor. Bu sezon ve her sezon kullanılacak zarafete sahip kadın penye şal modeli tek düz desenli olduğundan dolayı, nerdeyse her kıyafete kombin olabiliyor.

7- Trendyol Modest Mint Penye Şaltrendyol modest mint penye şal

Günlük hayatın koşuşturmacası içinde ütü istemeyen penye şallar her zaman için can kurtarıcı durumdadır. Bu sezonun modası haline gelen penye şal modellerini her renkte bulmak mümkün. büyük kolaylık ve şıklık sağlayan Mint penye şal modeli sıcak havaların vazgeçilmez rengi olacak.

Her yaştan kadının severek kullanmak isteyeceği Trendyol modest mint penye şal günlük hayat için ideal bir kullanıma sahip. Baş takmak isteyen tesettürlü kadınlar için vazgeçilmez olduğu gibi tesettürlü olmayan kadınlar için de oldukça şık bir aksesuardır. Her kadının ihtiyaç duyabileceği penye şallar.

8- Naciye Sultan Tesettür Penye Şal Çakılnaciye sultan tesettür penye şal çakıl taşı

Sıcak yaz mevsiminin havasına uyum sağlayan çakıl rengi penye şal modeli, bu yaz sezonunda en çok talep edilen renklerden biridir. Açık renkli penye şallar sıcak güneşi yansıttığından dolayı, bir nebze de olsa sıcağı azaltma etkisini gösteriyor.

Naciye Sultan tesettür penye şal çakıl rengi yazın en favori renklerinden biri. Konforlu kumaşı ve tok duran duruşu sayesinde kolay başa takılabiliyor. Pamuk Viskon karışımlı penye şal modeli, rahatlık hissi verdiği gibi nefes alan dokusu sayesinde terletmeye yol açmaz. Rahatlığı ve şıklığı bir arada yaşamak isteyen tesettürlü kadınlar için ideal bir penye şal modelidir.

9- Febiha Kadın Siyah Tesettür Penye Şalfebiha kadın siyah tesettür penye şal

Sıradan ve başta güzel durmayan şal modellerinden sıkıldıysanız, Febiha kadın siyah tesettür penye şal modelleri ile aradığınız konfor ve şıklığı bir arada yaşayabilirsiniz. Hafif kumaşı ve tok duran duruşu ile şık ve zarif bir duruş sergiliyor. Günlük hayat için kullanıma uygun olan siyah penye şal modeli, tesettürlü kadınların gözlerini kamaştıracak kadar iddialı.

Farklı renkleri ile kıyafetlerin tamamlayıcısı haline gelen penye şallar, her mevsimin vazgeçilmez bir parçası oldu. Spor ve klasik giyimin her türlüsüne ayak uyduran şal modelleri zarafetin bir diğer adını oluşturuyor.

10- Kado Moda Kadın Siyah Penye Şalkado moda kadın siyah penye şal

Özel günlerin ve günlük hayatın kurtarıcısı olan ütü gerektirmeyen penye şallar, bu sezonda iddialı renkleri ile vitrinlerde yer almaya devam ediyor. Şıklığı ve konforu bir arada yaşamak isteyen tesettürlü kadınlar için siyah şal modelleri her zaman için vazgeçilmez renktir.

Kado moda kadın siyah penye şal modelleri de bir kadının aradığı tüm konfor ve şıklığı sunuyor. Hafif ve yumuşak dokusu sayesinde başta varlığı nerdeyse hissedilmiyor. Kolay şekil alabilen dokusu ve nefes alabilen yüzeyi sayesinde sıcak günlerin vazgeçilmez parçasını oluşturuyor. Yeni nesil tesettürlü genç kızların gözdesi olan şallar, her mevsimin ayrılmaz bir parçası olmaya devam ediyor.

Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Setre Nur

Setre Nur, özgün bir blog sitesi olup tesettür giyim dünyasında yaşanan gelişmeleri ziyaretçilerine aktaran bir blogtur. Sitemiz üzerinden herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. Yazılarımız özgün olup görsellerin alındığı markalar, görsellerin altında belirtilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu