GelinlikNişan Elbiseleri

2022 Yılının En İddialı Nişanlık Modelleri

Nişanlık modelleri, sezonun açılmasıyla beraber yepyeni modellerle ve farklı renklerle geç kılzalr için görücüye çıktı.

Sezonun En Rahat Ve En Şık 10 Nişanlık Abiyeleri

Nişanlık hazırlığı yapan genç kızlar, farklı tasarım ve farklı model arayışlarına giriyor. Sıradan olmayı değil de özel olmayı seçen kadınlar için bu sezon oldukça zengin bir sezon. Şimdi hazırsanız, bu sezonun Şık tasarımlı ve zarif nişan abiye modelleri hangileriymiş? Hep beraber öğrenelim.

1- Aysira Helen Nişanlık Modeli

aysira helen nişanlık modeli
kaynak: Aysira

Nişanlık hazırlığı yapan genç kızların aklına başından alacak zarif ve şık tasarımlı Aysira Helen Nişanlık Modeli, bu sezonun en gözde nişanlık modeli olmayı başardı. En iyi nişanlık modeli arayan genç kızlar, bu model sayesinde yılın en güzel gelin adayı olacak.

2- Lacivert Taşlı Uzun Tül Prenses Abiye Elbise

lacivert taşlı uzun tül prenses abiye elbise
kaynak: Abiye Fon

Bu sezonun en beğenilen nişanlık modelli olmayı başaran Abiye Fon uzun tül prenses nişanlık elbise, her gelin adayının seveceği bir modeldir. Zarif ve iddialı renginden dolayı en iyi nişanlık modelleri kategorisinde yer almayı başardı. Farklı renk seçenekleri ile genç kızların beğenisine sunuluyor.

3- Dreamon Kat Kat Nişanlık Abiye Modeli

dreamon kat kat nişanlık abiye modeli
kaynak: Dreamon

Nişanlık arayışı yapan genç kızlar için bu sezon birbirinden iddialı nişanlık abiye modelleri vitrinlerde boy göstermeye devam ediyor. Dreamon Kat Kat Nişanlık Abiye Modeli şık tasarımı ve zarif görüntüsü sayesinde büyüleyici bir model olmayı başarıyor. En iyi nişanlık abiye modelleri kategorisinde yer almanın yanı sıra, rahatlığı da sunuyor.

4- Narin Boncuk İşlemeli Mor Nişanlık Modeli

narin boncuk işlemeli mor nişanlık modeli
kaynak: Narin Moda

Henüz nişan töreniniz için ne giyeceğinize karar vermediyseniz, narin boncuk işlemeli mor nişanlık modeli hayalinizdeki nişan töreninizi kusursuz bir şekilde geçirmenizi sağlayacak. Her detayının büyük bir özveriyle hazırlandığı nişanlık modeli, şık olmanın yanı sıra konforu da sunuyor.

5- Belginin Moda Evi İndigo Nişanlık Modeli

belginmodaevi indigo nişanlık modeli
kaynak: Belginin Moda Evi

tarzına güvenen genç kızlar için bu sezon yepyeni abiye modelleri farklı tasarım ve temalarla görücüye çıkmaya devam ediyor. Belginin Moda Evi indigo nişanlık modeli, gerek rengiyle gerekse tasarımıyla masallarda peri kızlarını andırıyor. Masalsı bir nişan töreni hayal eden genç kızlar için tercih edilebilecek, en iyi nişan modeli kategorisinde değerlendiriliyor.

6- Betül Taşkoyan Hira Nişanlık Modeli

 

betultaskoyan hira nişanlık modeli
kaynak: Betül TAŞKOYAN

Kabarık nişan modeli hayal eden genç kızlar için bu sezon farklı nişan modelleri bulmak mümkün. Betül Taşkoyan Hira nişanlık modeli de rüya gibi tasarımıyla gelin adaylarının gözlerini kamaştırmayı başardı. Modeldeki işlemler ve detaylar, nişan modeline ayrı bir hava katıyor.

8- Kristal Taş ve Dantel İşlemeli Nişanlık

yeşim gelinlik kristal taş ve dantel nişanlık
kaynak: Yeşim Gelinlik

Sıradan nişanlık modellerinden sıkılan gelin adayları için görülmesi gereken kristal taş ve dantel işlemeli nişanlık modeli, zarif olmanın yanı sıra göz alıcı detayları da bir arada sunuyor. Daha çok nostaljik havayı yansıtan nişanlık modeli, modern zamanın en iyi nişanlık modeli kategorisinde yer almayı başardı.

9- Ahwen Gelinlik Su Yeşili Nişanlık Modeli

ahwen su yeşili nişanlık modeli
kaynak: AHWEN GELİNLİK

Sadeliği ve zarifliği bir arada sunan Ahwen su yeşili nişan modeli, gözleri kamaştıracak kadar şık ve sade bir model… Aile arasında yapılacak nişan törenlerinde tercih edilebilecek en iyi nişan modelleri kategorisinde yer alıyor. Rengi ve tasarımı sayesinde genç kızların gönlünde yer almayı başaran nişanlık modeli sayesinde, her  genç kız masallardaki peri kızı gibi olacak.

10- Asr-ı Nazende Boncuk İşlemeli Nişanlık Modeli

asr-ı-nazende boncuk işlemeli nişanlık modeli
kaynak: ASR-I NAZENDE

Nişan törenlerinde göz alıcı olmayı tercih eden kadınlar için gösterişli ve göz alıcı olan Asr-ı Nazende boncuk işlemeli nişanlık modeli, tasarımı ve ihtişamlı detaylarıyla en iyi nişanlık modeli kategorisinde… Geceye yakışan rengi ve ışıl ışıl kumaşıyla kusursuz bir nişan törenini vadediyor. Henüz nişanlık tercihi yapmayan genç kızların kararını etkileyecek kadar iddialı bir modeldir.

Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Setre Nur

Setre Nur, özgün bir blog sitesi olup tesettür giyim dünyasında yaşanan gelişmeleri ziyaretçilerine aktaran bir blogtur. Sitemiz üzerinden herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. Yazılarımız özgün olup görsellerin alındığı markalar, görsellerin altında belirtilmektedir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu