Elbise
Trend

2023 En İyi Kadın Namaz Elbisesi Modelleri

Namaz elbisesi her evde bulunması gereken bir şeydir. İster namaz kılın y ada kılmayın, bazen evimize gelen misafirler için namaz elbisesi gerekli olabiliyor.

Pratik 10 Namaz Elbise Modelleri

Namaz elbiseleri denilince hepimizin aklın kolay giyilip çıkarılabilen kıyafet gelir. Bunun yanı sıra, bedeni tamamen kapatan ve rahatsız etmeyen namaz elbiseleri, biz kadınlar tarafından en çok dikkat edilen noktadır. Özellikle çalışan kadınların ya da sık sık seyahat eden kadınların çokça tercih ettiği namaz kıyafeti, bu sezonda oldukça kullanışlı modellerle, biz kadınlar için görücüye çıktı. Gelin şimdi hep beraber en çok tercih edilen namaz elbise modellerine göz atalım.

1- Miss Ledonna Yandan Bağlamalı Namaz Elbisesi 

miss ledonnayandan bağlamalı namaz elbisesi

Evde, dışarda, ya da iş yerinde kullanılabilecek namaz elbiseleri, bu sezonda yeni renk ve modellerle piyasaya sunuldu. Kullanımı kolay ve taşınması rahat olan Miss Ledonna bağlamalı namaz elbisesi modeli, namaz kılan her kadının aradığı özelliklere sahip.

Düz namaz elbise modeli arayanların talebini karşılayan Miss Ledonna markası ile namazlarınızı evde ya da dışarda rahatlıkla kılabilirsiniz. Tek parça namaz elbise modeli, ütü ihtiyacı duymayan dökümlü ve kaliteli kumaştan üretilmiştir. Dikimi özenle yapılan siyah namaz elbise modelinin kolları ve etek altı recme makinesi ile dikilmiştir. Likralı siyah renk namaz elbisesi yandan bulunan kemerinden dolayı kolaylıkla beden olarak ayarlanabiliyor.

Kumaş bilgisi: likralı esnek jarse kumaştan üretilmiştir.

2- Feyza Fashion Kadın Namaz Elbisesi

feyza fashion kadın namaz elbisesi

Başörtülü namaz elbisesi en çok tercih edilen, namaz elbisesi modellerindendir. Özellikle iş yerlerinde ya da dışarda geçilen zamanlarda kullanım ihtiyacını karşılayan boydan namaz elbise modelleri, kadınların en çok tercih ettiği kıyafettir. Kırışma yapmayan ve terletmeyen namaz kıyafeti, çantada taşınmaya elverişli bir boyuttadır.

Düz renk namaz elbise tercih edenler için Feyza Fashion kadın siyah namaz elbise modeli, aranan tüm özellikleri taşıyor. Ürün başörtü ve namaz elbise kıyafeti olmak üzere iki parçadan oluşur. İnce ve polyester özelliğine sahip olan namaz kıyafeti, çamaşır makinesinde yıkanmasına rağmen kırışma yapmaz.

Kumaş özelliği: likralı esnek jarse kumaştan üretilmiştir.

3- Kutay Collection Yandan Bağlamalı Namaz Elbisesi

kutay collection yandan bağlamalı namaz elbisesi

Namazını huşu içinde kılmak isteyen her kadın, boydan namaz elbise modeli tercih etmek ister. Vücudu tamamen kapatan yandan bağlamalı namaz elbise modeli, konforlu ve kullanışlı olan modellerdendir. Kutay Collection yandan bağlamalı namaz elbisesi modeli, namaz kılan kadınlara büyük bir kolaylık sunuyor.

Özellikle iş yerlerinde ya da dışarda geçirilen vakitlerde büyük bir kolaylık sunan desenli namaz elbise modeli, her yaştan kadının kullanımına uygundur. Pamuklu penye kumaştan üretilen namaz kıyafeti, terleme yapmaz. Boydan desenli namaz elbise modeli isteyenler için birebir kullanışlı ve şıktır.

Kumaş bilgisi: pamuklu penye kumaş

4- Refka Pamuklu Düz Renk Namaz Elbisesi

refka pamuklu düz renk namaz elbisesi

Kolaylıkla giyilip çıkarılabilen namaz kıyafeti arayanlar çok şanslı. Bu sezonda şık ve kullanışlı namaz elbiseleri bulmak mümkün. Her yaşa ve her bütçeye uygun olan namaz elbisesi, çantada taşınacak kadar hafif ve rahat. Tek parça kadın namaz elbisesi tercih edenler için refka pamuklu düz renk namaz elbisesi ile namazlarınızı dilediğiniz yerde kolaylıkla kılabilirsiniz. Kırışmayan kumaşı ve terletmeyen dokusu ile sayesinde dört mevsim rahatlıkla namazlarınızı eda edebilirsiniz.

Kumaş bilgisi: % 50 pamuk Likralı Kumaş.

5- Medipek Kadın Fermuarlı Namaz Elbisesi Ferace

medipek fermuarlı namaz elbisesi ferace

Her yerde kullanılmaya elverişli kadın namaz elbise modelleri, her sezon kendini yenileyen desen ve renklerle kadınların beğenisine sunuluyor. Herkesin bütçesine hitap eden ve büyük bir kolaylık sunan fermuarlı namaz elbisesi, en çok tercih edilen modellerdendir. Medipek kadın fermuarlı namaz elbisesi ferace modelini ile dilediğiniz yerde namazlarınızı kılabilirsiniz.

Özel dikimleri yapılan siyah fermuarlı namaz elbisesi, kaliteli kumaştan üretilmiş olup kolay kırışmaz. Her mevsim kullanılabilen şık tasarımlı ve patik kullanımlıdır. Tek parça namaz elbisesi tercih edenler için ferace namaz elbisesi en ideal ve kullanışlı olanıdır.

Kumaş bilgisi: likralı esnek jarse kumaş

6- Defka Yandan Bağlamalı Namaz Elbisesi 

defka yandan bağlamalı namaz elbisesi

Şık ve kullanışlı namaz elbisesi arayanlar için Defka yandan bağlamalı namaz elbisesi, tam da aranan özelliklere sahip. Pratik kullanımı ve çiçekli deseni ile her kadının sahip olmak isteyeceği, bir namaz kıyafetidir.  Pamuklu penye kumaşı sayesinde namaz esnasında yazın en sıcak günlerinde bile terleme yapmaz. Çift bağlamalı çiçek desenli namaz kıyafeti, her kadının ortak zevki olabilecek kadar şık ve kullanışlıdır. Ayrıca çantada taşınmaya elverişlidir.

Kumaş bilgisi: pamuklu penye kumaşı

7- Sahra Şal Dünyası Namaz Elbisesi 

sahra şal dünyası kadın pembe namaz elbisesi

Tek parça namaz elbisesi, tercih edenler için pratik ve şık olan Sahra Şal Dünyası namaz elbisesi, çantada taşınmaya elverişli bir üründür. İster evde olsun ister seyahat halinde olsun, her zaman her yerde namazlarınızı kolay bir şekilde kılabilirsiniz. Ayrıca başörtüsü kullanımına gerek duyulmayan tek parça beyaz namaz elbisesi, kullanışlı ve çantada taşınabilecek kadar hafiftir.

Her mevsim kullanışlı ve kırışmayan kumaşı sayesinde, severek kullanılabilecek bir namaz elbisesidir. Farklı renk seçeneklerinin bulunduğu ve uygun fiyatından dolayı, herkesin bütçesine hitap ediyor.

8- Aslınur Giyim Siyah Yandan Bağlamalı Namaz Elbisesi

aslinur giyim siyah yandan bağlamalı namaz elbisesi

Namaz kılarken her zaman için biz kadınlar, pratik namaz elbisesi isteriz. Bunun içindir ki Aslınur giyim kadın siyah namaz elbisesi modeli, tam da aradığımız özelliklere sahip. Tek parça siyah namaz elbisesi modeli, likralı ve dökümlüdür. Evde ya da dışarda kolaylıkla giyilerek namaz ibadeti yerine getirilebilir. Kırışmayan kaliteli kumaşı hiçbir şekilde ütüye ihtiyaç duymaz. Her kadının bütçesine uygun olan namaz kıyafeti, özenle dikildiğinden uzun ömürlüdür.

Kumaş bilgisi: Likralı esnek jarse kumaş

9- Losyana Fermuarlı Namaz Elbisesi

losyana tek parça fermuarlı namaz elbisesi

Tek parça fermuarlı namaz elbisesi tercih edenler için kullanılabilecek, en şık ve pratik namaz kıyafetlerinden biri de Losyana namaz elbisesi modelidir. Losyona namaz elbise modelleri, farklı renklere sahiptir. Giy çıkar pratik kadın namaz elbisesi, her mevsim için kullanılabilir. Ayrıca kaliteli kumaşından dolayı ütüye ihtiyaç duymaz ve terletmez. Ev dışında, iş yerinde ya da seyahat durumunda taşınmaya elverişlidir. Çantada taşınacak kadar hafif bir kumaşa sahiptir.

10- Reis Pamuk İkili Takım Namaz Elbisesireis pamuk ikili takım kadın namaz elbisesi

Pamuklu kadın namaz elbisesi modeli, her mevsimde giyilebilecek şık ve kullanışlı namaz kıyafetidir. Evinizde ya da evinizin dışında kolaylıkla giyip çıkarabileceğiniz ikili namaz takımını, çiyinize de koyabilirsiniz.

Kadın namaz kıyafeti, her evde bulunması gerekir. Kullanışlı olması kadar şık namaz elbisesi olması da önemlidir. Bedeni tamamıyla örten pamuklu namaz elbisesi, her mevsimde giyilmeye müsait olmalıdır. Reis pamuk ikili takım kadın namaz elbisesi hem şık hem de pratik bir üründür. Etek ve üst olarak iki ayrı parçadan oluşan beyaz ve çiçek desenli namaz kıyafeti sayesinde, her yerde namazlarınızı huşu içinde kılabilirsiniz.

Kumaş bilgisi: pamuklu penye kumaş

Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Setre Nur

Setre Nur, özgün bir blog sitesi olup tesettür giyim dünyasında yaşanan gelişmeleri ziyaretçilerine aktaran bir blogtur. Sitemiz üzerinden herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. Yazılarımız özgün olup görsellerin alındığı markalar, görsellerin altında belirtilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu