Etek & Pantolon

Sezonun En Rahat Kadın Yazlık Pantolon Modelleri

Kadın yazlık pantolon modelleri, yaz mevsimin en çok tercih edilen kıyafetleridir. Rahat ve kolay kombin yapılan yazlık pantolonlar, her yaz farklı stillerle kadınlar için yenileniyor.

2022’nin En Çok Tercih Edilen Kadın Pantolon Modelleri

Pantolonlar çok tercih edilen ve rahatlık sağladığından dolayı, her yaştan kadının çok giydiği kıyafettir. Özellikle yaz mevsiminin sıcağını azaltacak yazlık pantolonlar her zaman için kadınlar tarafından sevilerek giyilir. Bu yazın rahat ve şık olan pantolonları sizin için bir araya getirdik. Şimdi gelin hep beraber en trend yazlık pantolon modellerine göz atalım.

1- Night Blue Rahat Yazlık Pantolon

Night Blue Rahat Yazlık Pantolon

Yazın o bunaltıcı havasından az etkilenmemizi sağlayan etkenlerden biri hiç kuşkusuz ki giydiğimiz kıyafetlerdir. Kıyafetin kalitesinin büyük etki yarattığı ve bunun yanı sıra nefes alabilmesinin de büyük bir payı olduğunu düşünecek olursak, bu durumda sıcaklıktan az etkilenilir. Yazlık kadın pantolon modelleri, yazın en sıcak günlerinde rahat olunmayı sağlayan en önemli kıyafetlerdir. Bunun yanında kolay kombin sağlayan yazlık pantolonlar ile şık bir görüntüye de kavuşmak mümkün.

Night blue rahat yazlık pantolon modeli de hem şık olmayı hem de rahat olmayı sunan nadir pantolonlardan sadece biri. Keten dokulu pantolon olup, lastik oturtmalı oluşundan dolayı kolay giyinmeyi sağlıyor. Pamuk dokusu sayesinde terleme yapmaz ve nefes alabilen dokusu sayesinde serinlik sağlar. Hem şık olmak hem de rahat olmak isteyen bayanlar için bu yaz çok serin ve rahat geçecek.

Kumaş Bilgisi: Ağaç kabuğu, bürümcük keten görünümlü airobin kumaştır %50 pamuk %50 polyester

2- Trendyol milla Gül Kurusu Dökümlü Yazlık Pantolon

trendyol milla gül kurusu jogger bel dökümlü yazlık pantolon

Yaz sıcağında hem rahat hem de şık görünmek isteyen kadınlar için bu yaz oldukça renkli geçecek gibi görünüyor. Sezonun en trend bol paça kadın pantolonları, şimdiden vitrinlerdeki yerini almaya başladır. Yazın terletmeyen ve sıkmayan pantolonlar her zaman için kurtarıcı olmuştur. Kolay kombin sunan yazlık pantolonlar, sadece bir tişört ve spor ayakkabı ile kombin işini tamamlıyor.

Trendyol milla gülkurusu dökümlü yazlık pantolon modelleri de kadınlar için iddialı ve şık pantolon seçeneği bu yaza damga vuracak. Şık ve rahat olmanın bir arada sunulduğu lastikli pantolon modelleri rahat giyildiğinden dolayı her yaştan kadının severek giydiği kıyafettir.

Tiril tiril kumaşı ile serinlik yaşatan pantolonlar bu yaz kadınların gözlerini kamaştıracak. Cep detayının da bulunduğu, oldukça şık bir görüntü sunan desenli kadın pantolon modeli kırışmaya da direnç gösteriyor.

Kumaş Bilgisi: viskon, desenli

3- Alışveriş Salaş Yazlık Pantolon

alış veriş sokağı salaş yazlık pantolon

Yazın sıcağına yakışan tiril tiril kumaşlar her zaman için can kurtarıcı kıyafetlerdir. Rahat kullanım ve şık bir görüntü veren Alışveriş Sokağı salaş yazlık pantolon model ile farkınızı ve tarzınızı bir arada yansıtabilirsiniz. Cep detaylarının ve paçalardaki yırtmacın pantolona farklı ve iddialı bir görüntü verdiği kesin.

Viskon kumaşlı yazlık pantolon modeli her kadının sahip olmak isteyeceği bir pantolon. Ütü istemeyen ve nefes alabilen dokusu sayesinde kış hariç diğer mevsimlerde giyilebilecek bir pantolon. Ayrıca kolay kombin yapılabilen pantolon gömlek ya da tişörtle bir bütünlük oluşturuyor.  Mevsimin temasına uygun ayakkabılar ile ayrıca farklı bir hava yansıtabilirsiniz. Bol paça pantolon dolabınızda en çok giymeyi sevdiğiniz bir pantolon olmaya aday.

Kumaş Bilgisi: Kumaş İçeriği %100 Viskon

4- Moda nice Kadın Siyah Şifon Şalvar

moda nice kadın siyah üstü sifon şalvar

Kadın şalvar pantolon modelleri son zamanlarda en trend olan kadın kıyafetlerindendir. Rahat kullanımı ve şık duruşu ile farklı bir görüntü veriyor. Bilinenin çok ötesinde farklı bir stil havası veren şalvar tipi kadın pantolon modeli, her yaştan her kadının giyebileceği otantik kıyafettir.

Moda nice Kadın Siyah Şifon Şalvar ile yazı serin bir şekilde geçirebilirsiniz. Klasik giyinmenin sıradanlaştığını düşünüyorsanız ve farklı bir stil arıyorsanız, şifon pantolon modeli ile aradığınızı bulabilirsiniz. Paça kısmı lastikli, havuç tipi şalvar görünümlü tül pantolon kırışmaya direnç gösteriyor. Ayrıca nefes alabilen yapısı sayesinde rahat bir kullanım sağlıyor.

Kumaş tipi: örme

5- Güneş kızı Kadın Cepli Şalvar Pantolon

Güneş kızı Kadın Cepli Şalvar Pantolon

Kot görünümlü keten pantolon modelleri bu yazın en trend pantolon modelleri olmaya aday. Şık görünümlü ve farklı stilli yaz boyunca kullanmak isteyeceğiniz bir pantolon arıyorsanız, Güneş kızı Kadın Cepli Şalvar Pantolon ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Rahat ve serin bir kullanım verdiğinden dolayı, her yaştan kadının severek giymek isteyeceği bir pantolon modeli.

Beli lastikli ve büyük cep detayları bulunan pantolonun ayrıca paça kısmındaki detay şık bir görüntü veriyor. Yazın en sıcak günlerinde bile serinlik hissi yaşayabileceğiniz kadın şalvar pantolon modelini kadınlar çok sevecek. Pamuksu dokusu sayesinde terleme yapmaz. İster sevdiklerinize alın ister kendiniz kullanın. Bu yaz ve her yaz kadınlar rahat ve şık olsun.

6- Buzz Kadın Bej Keten Salaş Pantolon 

Buzz Kadın Bej Keten Salaş Pantolon 

Yaz mevsiminin en favori kıyafetlerinden biri de hiç kuşkusuz ki beli lastikli kadın pantolonu olmuştur. Rahat giyip çıkarılabilen bu pantolonlar yaz mevsiminde sıklıkla tercih ediliyor. Hm şık hem de rahat kullanım sağlayan bu pantolon modelleri günlük hayatının en kurtarıcı parçalarıdır.

Buzz kadın bej keten salaş pantolon modeli yazın sıcağını an aza indirebilecek pantolon modelleridir. Şık ve rahat giyinmekten taviz vermiyorsanız, keten pantolonlar her zaman için kurtarıcınız olabilir. Sandalet, gömlek ya da tişört ile kolay kombin yapılabilen bu pantolon ile yaz tiril tiril geçirmeniz mümkün. Yaz için her kadının dolabında bulunması gereken yazlık kadın pantolonudur.

Kumaş Bilgisi: Keten- viskon karışımı dokuma kumaş.

7- White Blue Yazlık Nakışlı Kadın Pantolon

White Blue Yazlık Nakışlı Kadın Pantolon

Her kadın şık ve rahat giyinmek ister. Yazın genelde şıklık göz ardı dilse de rahatlık göz ardı edilmek istenmez. Ancak white blue yazlık nakışlı kadın pantolon modeli ile her kadın hem şık hem de rahat olabilir. Nakışlı kadın pantolon modeli ile yazın o renkli temasını üzerinizde taşıyabilirsiniz. Nakış motiflerinin hâkim olduğu bu pantolon modeli ince kumaşı sayesinde yazın en çok tercih edilen kıyafetlerden biri olmaya aday.

Viskon kumaşı sayesinde hiçbir şekilde ütüye ihtiyaç duymayan yazlık kadın pantolonu kolay ve şık kombin yapılabilir. Bel lastikli olduğundan dolayı, kolay giyinip çıkarılabiliyor. Genç kızların gönlünü kazanacak bu pantolon modeli, yaz mevsiminin en trend pantolonu olmaya aday.

Kumaş bilgisi: Viskon, çok renkli, bol paça pantolon.

8- Blues Outlet Kadın Çiçekli Yazlık Pantolon

Blues Outlet Kadın Çiçekli Yazlık Pantolon

Yaz mevsiminin en çok işlenen teması çiçekler, bu sezon kadın pantolon modellerinde sık görünecek gibi görünüyor. Cıvıl cıvıl renkli kadın pantolonları, sıcak havalarda en çok tercih edilen pantolonlar olmuştur hep. Bundan dolayıdır ki her sezon tema aynı iken model ve stiller farklı olabiliyor.

Bu yazın da kadınların rahatı yerinde olacak. Farklı stil arayanlar için blues outlet kadın çiçekli yazlık pantolon modelleri sezona bomba gibi giriş yaptı. Cep detaylarının vurgulandığı, yüksek bel havuç kesim pantolon modelleri ile kadınların gözlerini kamaştıracak. Rahat kesimi ve penye kumaşı sayesinde kullanımda memnunluk garantisi sunuluyor. Çiçekli yazlık pantolon modelleri sayesinde bu yaz oldukça eğlenceli ve renkli geçecek.

Kumaş Bilgisi: Elastan-Viskon-Polyester

9- FIT & LUXURY Yüksek Bel Fitilli Pantolon

Fıt Luxury Yüksek Bel Fitilli Pantolon

Yazın o bunaltıcı havasından kurtaracak formüllerden biri de nefes alabilen kıyafetler giymektir. Bu yazın kadınları rahatlatacak birbirinden şık ve iddialı yazlık pantolon modellerini bulmak mümkün. FIT & LUXURY Yüksek Bel Lastikli Fitilli Pantolon ile hem şık hem de rahatı bir arada yaşayabilirsiniz.

Bel lastikli özelliği sayesinde rahat giyinip çıkarılabilen yazlık kadın pantolonu, nefes alan dokusu sayesinde terletmez ve kaşındırmaz. Ayrıca ütülenme gibi bir derdi olamayan bu pantolonun sayesinde, her zaman için konforlu bir kullanım yaşayabilirsiniz.

Kumaş Bilgisi: Pamuk-Polyester

10 – Women & Women Kadın Terra Yazlık Pantolon

Women Women Kadın Terra Yazlık Pantolon

Hem şık hem de rahat bir pantolona hangi kadın sahip olmak istemez ki? Yaz aylarının bunaltıcı sıcağına karşı en iyi yazlık kadın pantolon modelleri ile serinlemek çok iyi gelecektir. Women & women kadın terra yazlık pantolon ile tüm kadınlar bu sezon boyunca çok şık ve rahat olacaklardır. Kumaşının kalitesi ve yaz temasının işlendiği renkler ile her yaştan kadın bu yazlık pantolonları çok sevecek.

Yan kısımlarında bulunan yırtmaçlar pantolona ayrı bir hava veriyor. % 100 viskoz özelliği ile ütüye ihtiyaç duymayan baskılı kadın pantolonu, beli kuşaklı ve arkası lastikli olduğundan kolay bir giyim sağlıyor. Renklerinin uyumu sayesinde birçok farklı renk tişört ya da gömlekle kolay kombin yapılabilir.

Kumaş Bilgisi: %100 viskoz, Özel baskı desenli

Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Setre Nur

Setre Nur, özgün bir blog sitesi olup tesettür giyim dünyasında yaşanan gelişmeleri ziyaretçilerine aktaran bir blogtur. Sitemiz üzerinden herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. Yazılarımız özgün olup görsellerin alındığı markalar, görsellerin altında belirtilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu