Gelinlik

Gelin Adaylarının Favorisi Olan En İyi Helen Gelinlik Modelleri

Helen gelinlik modelleri, son yıllarda ülkemizde çokça moda haline gelmiştir. Teması antik yunan çağına ait olan bu gelinlik modelleri, geçmişin izlerini günümüze seriyor.

Sezonun En İddialı Helenistik Gelinlik Modelleri

helen gelinlik modelleri
Kaynak: DREAMON

Modern ve antik yunan çağının temasını bir arda yaşamak isteyen gelin adayları için son zamanların en iyi Helen gelinlik modelleri ile ilgili araştırmalar yaptık. Şimdi hazırsanız gelin adaylarının en çok beğendiği gelinlik modellerine göz atalım.

1- V Yaka Dantel İşlemeli Sırt Dekolteli Helen Gelinlik

v yaka dantel işlemeli sırt dekolteli helen gelinlik
Kaynak: Alisse nuerA

Bu sezon gelin adaylarının en çok beğendiği gelinlikler arasında helen gelinlik modelleri geliyor. Çok eski bir çağa dayanan temaya sahip bu gelinlikler, modern çağın da temasını alarak gelin adaylarının gözlerini kamaştırıyor. Otel gibi mekanlarda sıklıkla tercih edilen bu modeller sayesinde, her gelin adayı kendini prensesler gibi hissedecek.

2- Uzun Kollu Helen Gelinlik Modeli

uzun kollu helen gelinlik modeli
Kaynak: OLEG CASSINI

Kabarık gelinlik modelinden hoşlanmıyorsanız bu model tamda size göre. Şık ve zarif tarzı sayesinde, düğününüzde kuğu gibi olacaksınız. Sahil ve kır gibi düğün mekanlarında tercih edilebilen bu gelinlik modeli, ayrıca kapalı mekanlarda da sıkça tercih ediliyor.

3- Alfie Düşük Omuz Askılı Çizgisel Helen Gelinlik

alfie düşük omuz askılı çizgisel helen gelinlik
Kaynak: MEDİHA CAMBAZ

Her gelin adayı masalsı bir düğününü hayal eder. Helen tarzı gelinlik modeli de masalsı düğünlerin en iyi gelinlik modelleri arasında yer alıyor. Sadeliği plana çıkaran bu gelinlik modelleri ayrıca konforu da beraberinde getiriyor. Düğünde hem şık hem de rahat etmek istiyorsanız bu gelinlik  modeli aradığınız model olacaktır.

4- Dantel Etekli Lehte Tüllü Helen Gelinlik

dantel etekli lehte-tüllü helen gelinlik
Kaynak: AYSİRA

En iyi Helenistik gelinlik modeli arayan gelin adayları için sunabileceğimiz harika ve göz kamaştırıcı modellerinden birini de Aysira gelinlik sunuyor. Son derece şık ve zarif olan bu Helen gelinlik modeli sayesinde her gelin adayı herkesin gözlerini kamaştıracak.

5- Dik Yakalı Helen Gelinlik Modeli

dik yakalı helen gelinlik
Kaynak: DREAMON

Gelin adaylarının aklını başından alacak dik yaka Helen gelinlik modeli, herkesin zevkine hitap edecek kadar iddialı tasarlandı. Açık ve kapalı düğün mekanları için uygun olan bu gelinlik modeli ile her gelin adayı akıllarda kalıcı bir görüntü bırakacak.

Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Setre Nur

Setre Nur, özgün bir blog sitesi olup tesettür giyim dünyasında yaşanan gelişmeleri ziyaretçilerine aktaran bir blogtur. Sitemiz üzerinden herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. Yazılarımız özgün olup görsellerin alındığı markalar, görsellerin altında belirtilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu