ayakkabı

2022 Yılının En Çok Tercih Edilen Gelin Terlik Modelleri

Gelin terlik modelleri düğün sezonunun açılması ile beraber gelin adaylarının ilgi odağı olmaya başladı. Bu sezonun en çok üretilen ve beğenilen gelin terlik modelleri, yeni tasarımlarıyla gelin adaylarının gözlerini kamaştırıyor.

Gelin Adaylarının En Çok Tercih Ettiği 10 Gelin Terlik Modeli

Evlilik arifesinin yaşandığı dönemlerde gelin adayları, düğün alışverişini gerçekleştirir. Düğün alışverişinde mutlaka bulunması gereken eşyalardan biri de gelin terlikleridir. Gelin hep beraber bu sezonun en çok beğenilen, gelin terlik modelleri hangileriymiş? Hep beraber öğrenelim.

1- By Burcu Arıcıoğlu Beyaz Çiçek Detaylı Gelin Terliği ve Tacı

2022 Yılının En Çok Tercih Edilen Gelin Terlik Modelleri
kaynak: trendyol

Gelin terliği ve tacı son dönemlerde popüler olan ikili takımdır. Özellikle düğün öncesi kuaför ya da bekârlığa veda partisi gibi eğlence zamanlarında hazırlığında kullanılan bu ikili takım, bu sezon yepyeni modelleri ve renkleri ile gelin adaylarının gözlerini kamaştırıyor.

By Burcu Arıcıoğlu beyaz çiçek detaylı gelin terliği ve tacı gelin adaylarının sahip olmak isteyeceği kadar şık tasarlanmış ve rahat bir ikili takımdır. Beyaz gelin terliği modeli rahat ve şık bir modeldir. Eğlence gibi parti zamanlarında eğlenmenin en rahat halini bu terlik modeli ile yaşayabilirsiniz. Bekârlığa veda partisinde tercih edilmesi gereken en iyi gelin terliği takımıdır.

Topuk boyu Kısa topuklu (1-4 cm)
Renk Beyaz
Malzeme Tekstil

2-Eleanor Louise Saten Kare Topuklu Tüylü Gelin Terliği

eleanor louise saten kare topuklu kaz tüylü gelin terliği
kaynak: trendyol

En rahat gelin terliği modelleri arayanlar için Eleanor Louise saten kare topuklu tüylü gelin terliği modeli, aranan tüm özellikleri bir arada sunuyor. Nostaljik modadan hiç vazgeçmeyen gelin adayları için gelin terlik modeli, hem şık tasarlanmış hem de konforlu bir terliktir.

Bu sezonun en çok tercih edilen terlik modeli oluşunun rahat ve kullanışlı topuklarının etkili olmasının yanı sıra, zarif ve şık olması da büyük bir etkiye sahiptir.

Topuk boyu 3 cm
Renk Tozpembe
Malzeme Tekstil

3- GIONA Ince Belli Topuklu Gelin Terliği

giona ince belli topuklu gelin terliği
kaynak: trendyol

Ayaklarınızı yerden kesecek en iyi gelin ayakkabı modelleri bu sezona bomba gibi modellerle giriş yaptı. Farklı renk ve modellerin bir arada sunulduğu GIONA ince belli topuklu gelin terliği sayesinde ayaklarınızın rahatı hep yerinde olacak.

Topuklu gelin terliği, gelin adaylarının en çok tercih ettiği terliklelerdir. Bekârlığa veda partisi ve benzeri durumlarda giyilen bu terlikler ile güzel anlarınızın tadınız çıkarabilirsiniz.

Topuk yüksekliği 8, 5 cm
Renk Ekru
Malzeme Tekstil

4- Lilyum Butik Gelin Terliği

Evlilik arifesine girmeden önce her gelin adayı, rahat ve şık gelin terlik modelleri arayışına girer. En rahat gelin terlik modelleri arasında yer alan Lilyum butik gelin terliği sayesinde bekârlığa veda partisi düzenleyen gelin adayları eğlenmenin doruklarına çıkacak.

Topuk yüksekliği 3 cm
Renk Beyaz
Malzeme Tüylü

5- ARDİNA Ekru Düz Taban Tüylü Gelin Çeyiz Terliği

ardin ekru düz taban tüylü gelin çeyiz terliği
kaynak: trendyol

Her gelin adayının çeyizinde bulunması gereken parçalardan biri de gelin çeyiz terliği modelidir. Şık tasarımlı ve zarif görünümlü ARDİNA ekru düztaban tüylü gelin çeyiz terliği modeli, hem konforlu bir kullanım sağlıyor, hem de şık tasarlanmış. En şık gelin terlik modelleri kategorisinde bulunan bu model sayesinde, her gelin adayının ayağı yere sağlam basacak.

Topuk yüksekliği 2 cm
Renk Beyaz
Malzeme Tüylü

6- Dantel Evi Beyaz Tüylü Suni Deri Çeyiz Terliği 

dantel evi beyaz tüylü suni deri çeyiz terliği
kaynak: trendyol

Rahatına ve şıklığına özen gösteren gelin adayları için görülmesi gereken gelin terlik modelleri arasında bulunan, Dantel evi beyaz tüylü suni deri çeyiz terliği gözleri kamaştıracak bir modeldir. Zarif tasarımı ve şık görüntüsünden dolayı en rahat gelin ayakkabı modelleri arasında bulunan bu model sayesinde her gelin adayı şık olacak.

Topuk yüksekliği 2 cm
Renk Beyaz
Malzeme Suni- Deri Tüylü

7- MerHan Party Kadın Beyaz Gelin Terliği

merhan party kadın beyaz gelin terliği
kaynak: trendyol

Bu sezonun en bomba gelin terlik modelleri arasında bulunan MerHan Party kadın beyaz gelin terliği modeli, gelin adaylarının en beğendiği terlik modelleri arasında yer allıyor. Şıklığı ve rahatlığı bir arada sunan en rahat gelin terliği kategorisinde yer alan model ile bekârlığa veda partisini her gelin kusursuza geçirecek.

Topuk yüksekliği Topuksuz
Renk Beyaz
Malzeme Tekstil

8- MRVshoes Bride Tüylü Topuklu Gelin Çeyiz Nişan Terliği

mrvshoes bride tüylü topuklu gelin çeyiz nişan terliği
kaynak: trendyol

En iyi topuklu gelin terliği modelleri arasında yer alan MRVshoes Bride tüylü topuklu gelin çeyiz nişan terliği şık tasarımı ve zarif görüntüsü sayesinde, gelin adaylarının tercihleri arasında yer alıyor. Pembe gelin terlik modelleri, tercih edene gelin adaylarının mutlaka bu zarif modelini görmeleri gerekir.

Topuk yüksekliği 9 cm
Renk seçeneği Pembe-beyaz
Malzeme Tekstil

9- GC Gelin Çeyiz Terliği

gc gelin çeyiz terliği
kaynak: trendyol

Rahatına düşkün gelin adayları için tercih edilmesi gereken gelin çeyiz terlik modellerinden biri de GC Gelin çeyiz terliği modelidir. En iyi çeyiz gelin terliği kategorisinde değerlendirilen model, şık tasarımlı olduğu kadar konforlu bir modeldir. Farklı renk seçeneklerinin olduğu bu model, her gelinin çeyizinde olmayı hak ediyor.

Topuk yüksekliği 4 cm
Renk seçeneği Beyaz-siyah- bordo
Malzeme Suni deri

10- Akgün Kundura Kadın Şeffaf Tüylü Gelin Terliği

akgün kundura şeffaf tüylü gelin terliği
kaynak: trendyol

Bu sezonun en trendleri arasında bulunan şeffaf gelin terlik modelleri, gelin adaylarının gönlünde yer almayı kısa sürede başardı. Farklı temaların bir arada yer aldığı en rahat gelin terlik modelleri kategorisinde yer almayı başardı. Akgün Kundura şeffaf tüylü gelin terliği modeli, bekârlığa veda partilerinde şıklığı ve rahatlığı bir arada sunan terlik modelidir.

Topuk yüksekliği 5-9 cm
Renk Pudra
Malzeme Süet

 

Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Setre Nur

Setre Nur, özgün bir blog sitesi olup tesettür giyim dünyasında yaşanan gelişmeleri ziyaretçilerine aktaran bir blogtur. Sitemiz üzerinden herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. Yazılarımız özgün olup görsellerin alındığı markalar, görsellerin altında belirtilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu