Nişan Elbiseleri

2022-23 Yılının En İyi Tesettür Abiye Modelleri ile Işıldayın

En iyi tesettür abiye modelleri ile özel gün ve gecelerinizde tüm bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz. Muhafazakar kesim için 2022-23 yılında da bir çok tesettür abiye seçenekleri mağazalarda boy göstermeye başladı.

En iyi 10 Tesettür Abiye Modelleri ve Markaları

Noya Rental Dress Tesettür Abiye
Noya Rental Dress Tesettür Abiye

2022-23 yılının gelin adayı iseniz, sizler için piyasanın en iyi tesettür abiye modellerini araştırıp bu yazımızda bir araya getirdik. Tesettür nişan abiye modelleri ile zevkinize ve bütçenize en uygun abiyeler ile özel günlerinizi güzel geçirebilirsiniz.

1- Kolları Tüylü Tesettür Abiye Modeli

Fatma Sevildi Tesettür Abiye Modelleri
Fatma Sevildi Tesettür Abiye Modelleri

Özel günlerinize renk katacak birbirinden şık tasarımlı abiye modellerini 2022 yılında da sıklıkla görebileceksiniz. Muhafazakar kesimin büyük beğenisini toplayacak tesettür abiye modelleri ile özel günlerinizi daha da renklendirebilirsiniz.  2022-23 yılının en iyi tesettür abiye modelleri birbirinden iddialı ve şık modellerle vitrinlerdeki yerini şimdiden almış durumda.

2- Tüllü Tesettür Abiye Modeli

Fatma Sevildi Tesettür Abiye Modelleri (2)
Fatma Sevildi Tesettür Abiye Modelleri (2)

En iyi tesettür abiye modelleri ile özel günlerinizi daha anlamlı ve daha renkli kılabilirsiniz. Özel günlerde tüm bakışları üzerinizde toplayabileceğiniz tesettür abiye modelleri ile yılın en iyi gelin adayı gibi kendinizi özel hissedebilirsiniz. Şık tasarımlı ve ince işlemeli tüm abiye modelleri bu sezonda büyük bir hayranlık uyandıracak gibi görünüyor.

2022-23 yılının tesettür abiye modellerinde taş işlemeli abiye modellerin yanı sıra tül detaylarına da sıklıkla karşılaşabilirsiniz. Tesettür abiye modellerinde pastel renklerinin yanı sıra, soft renklerine de sıklıkla yer verilmektedir.

3- Balon Kol A Kesim Tesettür Abiye

Yusem Tesettür Abiye
Yusem Tesettür Abiye

Balon kol tesettür abiye modelleri 2022-23 yılında da devamlığını sürdürüyor. tesettür abiye modellerinde balon detayı, abiyeye şık bir görünüm verdiği gibi oldukça da gösterişli işlemeli detayları da abiye modellerinde sık rastlanılmaktadır. En iyi tesettür abiye modelleri, hem zarif hem de şık bir görüntü oluşturma isteyen gelin adaylarını çok mutlu edecek.

4- Dik Yaka Tesettür Abiye 

Yusem Tesettür Abiye
Yusem Tesettür Abiye

En iyi tesettür abiye modelleri şimdiden vitrinlerdeki yerini almaya başladı bile… Şıklığından ödün vermek istemeyen gelin adayları için bu sezonda birbirinden renkli ve şık abiye modellerini bu sene de yaşayabilirsiniz. İster kendi özel günlerinizde olsun, ister yakın dostlarınızın özel günlerinde olsun, şık ve iddialı görünmek isterseniz tül tesettür abiye modelleri ile bu ayrıcalığı yaşayabilirsiniz.

Dik yaka tesettür abiye modelleri geniş zengin modelleriyle, her bütçe ve zevke uygun modeller ile vitrinlerde ve mağazalarda yerini almış durumda.

5- Mevlana Model Tesettür Nişan Modelleri

Tesettur İsland Abiye Modelleri
Tesettür İsland Abiye Modelleri

En iyi Tesettür abiye modelleri büyük bir özveri ve özen 2022-23 yılında tesettürlü bayanları oldukça mutlu edecek gibi görünüyor. İster özel günleriniz olsun, iste mezuniyet gününüz olsun, her yerde gönül rahatlığıyla giyebileceğiniz tesettür abiyeler ile tüm bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz.

2022-23 tesettür abiye modellerinde sıklıkla balon kol detaylarıyla sıklıkla karşılaşabilirsiniz. Balon kol abiye modellerinden yana tercihte bulunmak isterseniz, bu yıl sıklıkla bu modellerle karşılaşabilirsiniz. Balon kol detayı, tesettür abiye modellerine oldukça iddialı ve şık bir hava yansıtmaktadır.

6- Fırfırlı tesettür Abiye modeli

Tesettür İsland Abiye
Tesettür İsland Abiye

2022-23 yılının en iyi tesettür abiye modelleri ile kendinizi masal prensesleri gibi hissedebilirsiniz. Oldukça iddialı ve şık modeller şimdiden vitrinlerdeki yerlerini almış durumda. şifon tesettür abiye modelleri, bu yılda da şıklıkla karşılaşabilirsiniz. Fırfır detay ve boncuk işlemelerini bir arada bulunduran modeller ile  ölümsüz anıları bırakabilirsiniz.

7- Sade Tesettür Abiye Modeli

Hümeyra Tesettür Abiye
Hümeyra Tesettür Abiye

Şıklığından ve rahatından ödün vermek istemeyen gelin adayları, her sezon şanslı oldukları gibi bu sezonda çok şanslı olacaklar. özel gün ve gecelerinizde, hem rahat hareket sağlayabilecek, hem de şık görünmek isterseniz, 2022 tesettür abiye modelleri sizin için tasarlanmış modellerle,  vitrindeki yerlerinde ki yerlerini şimdiden almış

8- Düz Kesim Tesettür Abiye Modeli

Pınar Şems Tesettür Abiye
Pınar Şems Tesettür Abiye

Zarif ve şıklığından taviz vermek istemeyen, tesettürlü hanımlar için bu sezonda oldukça iddialı tesettür abiye modelleriyle karşılaşabilirsiniz. her renkten tasarlanmış 2022-23 yılının tesettür abiye modelleri, her bütçeye de hitap eden modelleri ile alıcılarını sevindirecek gibi görünüyor.

9- Karpuz Kol Kaburga Tesettür Abiye Modeli

Noya Rental Dress Tesettür Abiye
Noya Rental Dress Tesettür Abiye

Taş işlemli abiye modellerinden hoşlanıyorsanız, 2022-23 yılında taş işlemli tesettür abiye modelleriyle sıklıkla karşılaşabilirsiniz. Gösteriş ve parlak abiye modelleri ile tüm bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz. şıklığından taviz vermeyecek tesettür gelin adayları için 2022-23 yılının en iyi tesettür abiye modelleri ile akıllarda kalıcı bir izlenim bırakabilirsiniz.

En iyi tesettür abiye modelleri hakkında oldukça kararsız kalabilirsiniz. Her sezonda olduğu gibi bu sezon da da birbiriyle şıklıkta ve zariflikte yarışan abiye modelleri arasında kararsız kalabilirsiniz.

10- Düz Kesim Tesettür Abiye Modeli

Moda Vitrini Sükse Abiye
Moda Vitrini Sükse Abiye

2022-23 yılının şanslı gelin adaylarından biri iseniz, çok şanslısınız demektir. Oldukça iddialı ve şık tesettür abiye modelleri ile özel günlerinizi daha güzel ve anlamlı kılabilirsiniz. 2022-23 yılının en iyi tesettür abiye modelleri ile zevkinize ve bütçenize uygun modelleri oldukça birbirinden şık ve zarif tasarlanmış.

Özel Davetler için Tesettür Abiye Modelleri 

Özel davet abiye modelleri bu sezon yepyeni modelleriyle gözleri kamaştırıyor. Tesettürlü kadınların sabırsızlıkla beklediği abiye modelleri, herkesin zevkine hitap edecek şekilde zengin seçenekler sunuyor.

1- Name Siyah Abiye Modeli

name siyah abiye modeli
Kaynak. HÜLYA KESER

Her mevsimin temasına uyum sağlayan siyah abiye modelleri, zarifliği ve asiliği yansıttığından dolayı, her kadının zevkine hitap ediyor.

2- Füsun Abiye Zümrüt Yeşil

füsun abiye zümrüt yeşil
Kaynak: HÜLYA KESER

Hülya keser bu sezona bomba gibi abiye modelleri sürmenin yanı sıra, rahatlığı da göz ardı etmedi. Her renkten seçenekleri sunan modelleri ile bu sezon yüzleri güldürdü.

3- Armine Abiye Elbise Modeli

armine abiye elbise modeli
Kaynak: ARMİNE

Siyah abiye elbise modeli Armine giyim farkıyla bu sezonun en çok beğenilen modelleri arasında yer aldı. Özel davetiyelerin kurtarıcısı olan anne abiye modeli, Armine markası farkıyla vitrinlerde boy gösterdi.

4- Katlı Etekli ve Boncuk Detaylı Tesettür Abiye

katlı etekli ve boncuk detaylı tesettür abiye
Kaynak: SURİKKA

Genç abiye modelleri, yeni nesil için gösterişli ve sade modelleriyle görücüye çıktı. Özel davetiyelerde gözleri kamaştırmak isteyen kadınlar için bu sezon, zengin bir sezon olmanın yanı sıra konforu da beraberinde getiriyor.

5- Elçin Lacivert ve Pera Tesettür Abiye

elcin lacivert ve pera tesettür abiye
Kaynak: ModaPodyum

Düğün abiye modelleri arayanlar için bu sezonun en şık ve en zarif modelleri arasında bulunan sade abiyeler, zarif tasarımıyla kadınların gözlerini kamaştırdı.

6- Kemerli ve İnci Detaylı Tesettür Abiye

kemerli ve ince detaylı tesettür abiye
Kaynak: Tesettür island

Bu sezon nişan abiye elbise modelleri, sadelikten yana göze çarpıyor. Gösterişten hoşlanmayan tesettürlü kadınlar için özel olarak sunulan sade abiye elbise modelleri, daha rahat olduğundan dolayı kadınların vazgeçilmezi oluyor.

7- Boydan Tül Tesettür Abiye

boydan tül tesettür abiye
Kaynak: LAMİA GİYİM

Yeni sezon balo abiye elbise modelleri, bu sezonun en şık ve en rahat modellerinden biri. Sadelikten ödün vermemenin yanı sıra zarif bir görüntü veren abiye elbiseleri, her türlü özel günlerde kadınların şıklığına şıklık katacak.

8- Çalıkuşu Gamze Abiye ve Eteği Fırfırlı Abiye

çalıkuşu gamze abiye ve eteği fırfırlı abiye
Kaynak: MODA VİTRİNİ

Balo-nişan ve düğün gibi özel davetlerde giyilebilecek en iyi tesettür abiye modelleri arasında yer alan bu iki model, yeni neslin tarzına hitap ediyor. Siyah abiye modeli ve zümrüt yeşili abiye elbise kolay kombine yapıldığından kadınların tercihini beliriyor.

Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 3.7]

Setre Nur

Setre Nur, özgün bir blog sitesi olup tesettür giyim dünyasında yaşanan gelişmeleri ziyaretçilerine aktaran bir blogtur. Sitemiz üzerinden herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. Yazılarımız özgün olup görsellerin alındığı markalar, görsellerin altında belirtilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu