İç Giyim

En Çok Tercih Edilen Çeyizlik Gecelik Takımı

Çeyizlik gecelik takımı, bu sezon yepyeni modellerle görücüye çıktı. Her çeyizde bulunması gereken gecelik modelleri her kadının gözlerini kamaştıracak kadar şık ve kullanışlı olarak tasarlandı.

2022 Yılının  En İddialı 10 Gecelik Takımı

Evlilik hazırlığı yapan her gelin adayının çeyizinde bulunan sabahlık takımı, yepyeni modellerle vitrindeki yerini almaya başladı. Gelin hep beraber bu sezonun en çok tercih edilen gecelik takımları hangileridir? Hep beraber öğrenelim.

1- Jeremi Çeyizlik Saten 6’lı Sabahlık Gecelik Takımı

jeremi çeyizlik saten sabahlık gecelik takımı
kaynak: trendyol

Çeyiz hazırlığı yapan genç kızların çeyizinde mutlaka bulunması gereken gecelik takımı, bu sezon yepyeni modelleriyle piyasada yer almaya başladı. Farklı renk ve modelleriyle en iyi gecelik modelleri kategorisinde yer alan Jeremi çeyizlik saten 6’lı sabahlık gecelik takımı, şık tasarımı ve farklı renkleriyle her kadının zevkine hitap edecek şekilde tasarlandı.

Renk Borda
Materyal Saten

2- Nurteks İp Askılı Sabahlıklı Çeyizlik Kısa Gecelik Takımı

nurteks ip askılı sabahlıklı çeyizlik kısa gecelik takımı
kaynak: trendyol

Bu sezon zengin gecelik modellerini bir arada bulmak mümkün. Bu sezonun en iddialı ve şık tasarımlı sabahlık modellerinden biri olan, Nurteks ip askılı sabahlıklı çeyizlik kısa gecelik takımı gelin adaylarının gözlerini kamaştıracak. En iyi sabahlık modelleri kategorisinde ye alan bu tasarım sayesinde, kadınlar çeyizinin en önemli parasını tamamlayacak.

Renk Mor- borda
Materyal Saten

3- Barina Pijama Penye Gecelik-Sabahlık Takım

barina pijama çeyizlik gecelik sabahlık takımı
kaynak: trendyol

Sabahlık takımı arayışında olan kadınlar için Barina Pijama penye gecelik-sabahlık takımı, şık tasarımı ve iddialı modeliyle kadınların gözlerini kamaştıracak. Tarzını ve rahatını düşünen her kadının sahip olmak isteyeceği kadar iddialı bir model. En iyi gecelik modellerinden sadece biri olan bu takım gözleri kamaştıracak kadar şık bir çizgiye sahip.

Renk ekru
Materyal Penye

4- Nbb İp Askılı Çeyizlik Sabahlıklı Gecelik Takımı

nbb ip askılı çeyizlik sabahlıklı gecelik takımı
kaynak: trendyol

En iyi çeyiz takımı modellerinden biri olan Nbb ip askılı çeyizlik sabahlıklı gecelik takımı, şık tasarımı ve zarif görüntüsünden dolayı, en çok beğenilen modellerden biri olmayı başardı. Çeyiz kurmaya başlayan genç kızlar için çeyizlik gecelik modelleri arasında mutlaka görülmesi gereken bir modeldir.

Renk Siyah
Materyal Saten

5- Carmella Sabahlık Gecelik Pijama Takımı

carmella sabahlık gecelik pijama takımı
kaynak: trendyol

En iyi çeyizlik gecelik takımı arayanlar bu sezon çok şanslı. Çünkü Carmella sabahlık gecelik pijama takımı her kadının gözlerini kamaştıracak kadar iddialı bir modele sahip. Zarif ve şık tasarımı sayesinde tüm beğenileri üzerinde toplayan bir modeldir.

Renk Ekru
Materyal Penye

6- İmaj Dantelli Sabahlıklı Gecelik Takım

imaj dantelli sabahlıklı gecelik takım
kaynak: trendyol

Zarafeti ve rahatlığı bir arada sunan İmaj dantelli sabahlıklı gecelik takımı, bu senenin en gözde gecelik modelleri arasında olmayı başardı. En iyi gecelik takımları kategorisinde yer alan bu model, her kadının gözlerini kamaştıracak kadar da iddialı…

Renk Ekru
Materyal Saten

7- Pierre Cardin Kadın Saten Çeyizlik Altılı Pijamalı Set

pierre cardin çeyizlik altılı pijamalı set takımı
kaynak: trendyol

Çeyizini düzen genç kızlar için en iyi çeyizlik gecelik seti modellerinden biri olan Pierre Cardin Kadın Saten Çeyizlik Altılı Pijamalı Set takımı görülmeye ve giyilmeye değer özel parçalardan biridir. şık tasarımı ve zarif modeli sayesinde, genç kızların bayılacağı kadar iddialı olan gecelik takımı seti, kaliteli ve uzun süreli kullanım garantisi sunuyor.

Renk Ekru
Materyal Saten

8- MASSİMO BAZAAR Çeyizlik Gecelik Sabahlık Takımı

massimo bazaar çeyizlik gecelik sabahlık takımı
kaynak: trendyol

Nostalji tarzını seven kadınlar için önerilebilecek gecelik takımı modellerinden biri de MASSİMO BAZAAR çeyizlik ekru gecelik sabahlık takımıdır. Zarif ve şuh tasarımı ile kadınların gözlerini kamaştıracak gibi görünüyor. Dantel işlemelerinin ön planda olduğu model, onu en iyi saten gecelik modellerinden biri haline getirdi.

Renk Pembe
Materyal Saten

9- PERİN Saten 2’li Dantelli Kısa Gecelik

perin 2li çeyiz kısa gecelik sabahlık takım
kaynak: trendyol

Tarzını ve şıklığını bir arada sunmak isteyen kadınlar için bu sezonun en iddialı gecelik modellerinden biri olan PERİN saten lacivert dantelli kısa gecelik modeli gözlerde ışıl ışıl bir iz bırakacak. Asil lacivert renginin yansıtıldığı en iyi çeyizlik gecelik modelleri arasında yer almayı başaran bu takımla çeyizinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Renk Lacivert
materyal Saten

10- İmaj Çeyizlik Set Dantelli Sabahlıklı Gecelik Takım

imaj çeyizlik dantelli sabahlıklı gecelik takım
kaynak: trendyol

Kadınların vazgeçilmezi olan en iyi çeyizlik gecelik takımı modellerinden biri olan İmaj çeyizlik gecelik takımı, bu sezonun en beğenilen sabahlık modellerinden biridir. Sıcak asil bordo rengi ve dantel işlemelerinin bir araya getirildiği sabahlık modeli, evlilik hazırlığı yapan her kadının çeyizinde bulunması gereken bir parçadır.

Renk Bordo
Materyal Saten

 

Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Setre Nur

Setre Nur, özgün bir blog sitesi olup tesettür giyim dünyasında yaşanan gelişmeleri ziyaretçilerine aktaran bir blogtur. Sitemiz üzerinden herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. Yazılarımız özgün olup görsellerin alındığı markalar, görsellerin altında belirtilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu