ElbiseGelinlik

Sezonun En İyi Bohem Gelinlik Modelleri

Bohem gelinlik modelleri, son yıllarda ülkemizde çokça benimsenmeye başlayan gelinlikler oldu. Özellikle dış mekan düğünlerinin favorisi olan bu gelinlikler, rahat olduğundan dolayı gelin adaylarının dikkatini çekti.

2023 Yılının En Tarz Bohem Gelinlikleri

kırık beyaz darcy helen bohem gelinlik
Kaynak: VİP GELİNLİK

Her kesimden gelin adayının ilgisini çeken bohem gelinlikler doğallığı ön planda tutuyor. Sadeliği ve rahatlığı gösterişten ve kalabalıktan daha fazla ön planda tutan bohem tarzı gelinlikler, bu sezonda yepyeni modelleri ile gelin adaylarının beğenisine sunuldu. Bizde  bugünkü yazımızda gelin adayları için en trend bohem gelinlik modellerini araştırıp bu yazımızda paylaştık. şimdi gelin hem beraber bu modellere göz atalım.

1- Beyaz Elienor Helen Bohem Gelinlik

beyaz elienor helen bohem gelinlik
Kaynak: VİP GELİNLİK

Çabasız güzelliği ön plana çıkarak en iyi bohem gelinlik modelleri arasında yer alan beyaz elienor Helen bohem gelinlik, her mekana uyan bir modeldir.

2- Fitflare Uzun Kollu Bohem Gelinlik

fitflare uzun kollu bohem gelinlik
Kaynak: PRONOVIAS

Uzun kollu bohem gelinlikler, bu sezonunun en çok tercih edilen modellerinden biri. Serin havalarda düğün planı kuran gelin adayları için son derece kurtarıcı bir gelinlik modeli olmanın yanı sıra zarif ve büyüleyici bir havası var.

3- Transparan Detaylı Karpuz Kollu Şifon Bohem Gelinlik

transparan detaylı karpuz kollu sifon bohem gelinlik
Kaynak: Alisse nuerA

Şıklığınızı ve zarafetinizi çarpıcı hale getirecek en güzel bohem tarzı gelinlik modellerinden biri de karpuz kol bohem gelinlik modelidir. Her mekanın havasına uyum sağlayan bu model, ayrıca nikah elbisesi olarak da tercih ediliyor.

4- İnce Askılı Farbala Detaylı Bohem Gelinlik

ince askılı farbala detaylı bohem gelinlik
Kaynak: OLEG CASSINI

Özgür ruhunuzu yansıtabileceğiniz zarif ve sade bohem gelinlik modelleri ile tarzınızı yaşayın. Modern tarzını yansıtabileceğiniz bu modeli plaj, kır ve minimal mekanlarda tercih ederek kusursuz bir gelin olun.

5- Dekolteli Fırfır Detaylı Bohem Gelinlik

dekolteli fırfırlı kol bohem gelinlik
Kaynak: AKAY

Samimi yaşam tarzını yansıtan bohem tarz gelinlikler, bu sezonun da en çok tercih edilen gelinlikleri olmaya devam ediyor. Tarzınızdan ve rahatınızdan ödün vermeyeceğiniz en iyi gelinlik modelleri arasında yer alan bu modeli, açık ve kapalı mekanlarda tercih edebilirsiniz.

6- Bel Detaylı Büstiyerli Bohem Gelinlik

bel detaylı büstiyerli bohem gelinlik
Kaynak: JAQAR

Açık düğün mekanlarının olmazsa olmazı büstiyerli bohem gelinlik modelleri, bu sezon gelin adaylarının gözlerini kamaştırmaya devam ediyor. Sadeliği ile göz kamaştıran bu model sayesinde doğallığınızı koruyacağınız gibi tüm bakışları da üzerinizde toplayacaksınız.

Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Setre Nur

Setre Nur, özgün bir blog sitesi olup tesettür giyim dünyasında yaşanan gelişmeleri ziyaretçilerine aktaran bir blogtur. Sitemiz üzerinden herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. Yazılarımız özgün olup görsellerin alındığı markalar, görsellerin altında belirtilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu